Sylwester w Zakopanem. Zenek najbardziej strzeżoną gwiazdą sylwestra

i

Autor: Piętka Mieszko/AKPA Sylwester w Zakopanem. Zenek najbardziej strzeżoną gwiazdą sylwestra

Sylwester Marzeń

Zenek Martyniuk pali ostatniego papierosa przed występem na Sylwestrze TVP. Pokazał prawdziwą twarz

2022-12-31 19:57

Sylwester bez niego? Zenek Martyniuk (53 l.) - bez niego nie ma udanej imprezy. W tym roku na „Sylwestra Marzeń Dwójki” przyjechał z rodziną, która zaszyła się pod Zakopanem, aby mieć święty spokój. Sam król disco polo pojawiał się jedynie na próbach. Wyglądał na przejętego - sam zobacz!

- Jeśli oficjalnie dostanę propozycję występu to z pewnością ją przyjmę. Sylwester dla TVP to już niemal tradycja – mówił nam w październiku Martyniuk. I tradycji stało się zadość. Król disco polo stanął na scenie pod Tatrami.

Jak się okazało ma specjalne względy. Nie nocuje w hotelu Aquarium jak inne gwiazdy. Swoje miejsce pobytu trzyma w wielkiej tajemnicy. - Zenek miał przywieźć swoją rodzinę, w tym wnuczkę. Danusia jest cała szczęśliwa, że mogą wspólnie powitać nowy rok – mówi nam znajomy Martyniuków.

Rodzina króla disco polo wybrała willę pod Zakopanem, aby nikt im nie przeszkadzał. Dojazdy na próby odbywają się niemal jak u agentów wywiadu. Tuż przed godz. 17 gwiazdor miał ostatnią próbę. - Ja tam przyjechałem na Zenka. Tylko przy nim można się pobawić – mówi słysząc głos Martyniuka z próby turysta z Łodzi.

Sam Zenek był chyba lekko zdenerwowany całą sytuacją. Między próbnymi występami nerwowo palił papierosy. Mimo to nikomu nie odmówił zdjęcia czy krótkiej pogawędki. „Swój chłop” – to chyba wie każdy.

Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem?

Na scenie oprócz Zenka pojawi się cała śmietanka polskiej i światowej muzyki. Największą gwiazdą będzie jednak aerykański zespół hip-hopowy Black Eyed Peas.

Imprezę poprowadzą: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Oto pełna lista wykonawców:

Marcin Miller i Boys; Piękni i Młodzi; Zenon Martyniuk i Akcent; Playboys;Weekend; Defis; Classic; MiłyPan; Sławomir i Kajra; Voyage; Edyta Górniak; Justyna Steczkowska z synami; Marina; Sara James; Viki Gabor; Golec uOrkiestra; Daria, Komodo; Thomas Anders; ukraińska supergwiazda Dzidzio; Maja Hyży; Kasia Moś; KOMBI Łosowski; Kuba Szmajkowski; Jan Majewski; Zespół Felivers; Don Vasyla; Staszek Karpiel-Bułecka; Blanka

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany