Lista życzeń Black Eyed Peas jest szokująca! Chcą między innymi golonkę!

2022-12-30 19:48

Black Eyed Peas będą wielką gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką. Od piątku są już w Polsce. Nie uwierzycie, jaka jest lista życzeń zespołu, którą wysłali do organizatorów koncertu. Czy uda się sprostać ich oczekiwaniom?

Black Eyed Peas

i

Autor: John Locher/Associated Press/East News

Już w sobotę 31 grudnia w Zakopanem rozpocznie się wielka sylwestrowa impreza. Na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką zobaczymy wiele znanych gwiazd. Wśród nich m.in. Edyta Górniak z synem Allanem Krupą oraz Justyna Steczkowska z synem, Leonem Myszkowskim i jego DJ-ską formacją „Mike& Laurent”. Show przygotowuje również MaRina. Nie zabraknie wchodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej: Sary James, Viki Gabor i Darii. Na scenie pojawią się ponadto: niekwestionowany król disco polo – Zenon Martyniuk z zespołem, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, czy Kuba Szmajkowski. Wszyscy jednak nie mogą się doczekać występu wielkiej gwiazdy zza oceanu - zespołu Black Eyed Peas.

Lista życzeń Black Eyed Peas

Ten znany zespół zza oceanu przyleciał w piątek, a jego członkowie od razu udali się na spacer po Krupówkach i zapowiedzieli, że chcą spróbować golonki. Są zachwyceni Polską, jednak mają długą listę życzeń, którą przekazali organizatorom koncertu. Członkowie Blac Eyed Peas poprosili, aby do ich dyspozycji w Zakopanem pozostawały biodegradowalne lub szklane naczynia, a także kosze z możliwością segregacji odpadów. Woda w plastikowych butelkach odpada! 

Oprócz tego jeden w członków zespołu – Will.I.am – jest na wegańskiej diecie, więc kuchnia hotelowa postarała się o specjalne menu. Amerykański szef kuchni, który na co dzień obsługuje zespół, przekazał organizatorowi 56-stronnicową książkę z przepisami na dania, które lubi Will.I.am i szczegółowymi wytycznymi, jak je prawidłowo przygotować! 

Zespół poprosił też o zestawienie menu zakopiańskich restauracji serwujących wegańskie dania. Niewykluczone zatem, że członkowie Clack Eyed Peas znajdą się wśród klienteli jednej z nich.

Sonda
Sylwestrowa Moc Przebojów czy Sylwester Marzeń z Dwójką - co wolisz?
Zenek Martyniuk opowiada o swojej diecie: „Jem 5 posiłków, ograniczyłem słodycze”

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki