Dua Lipa, Zenek

i

Autor: Shutterstock, Tomasz Radzik/Super express Dua Lipa, Zenek

To byłby hit!

Dua Lipa może wystąpić obok Zenka na Sylwestrze TVP! Wykona "Przez twe oczy zielone"?

2022-12-13 14:16

Dua Lipa (27 l.) i Zenek Martyniuk (53 l.) na jednej scenie? Ten scenariusz, według Wirtualnej Polski, jest możliwy. Portal donosi, że zagraniczna i bardzo popularna artystka mogłaby pojawić się na Sylwestrze TVP. Kto wie, może zaśpiewa nawet "Przez twe oczy zielone"? To byłby hit! Co wiadomo na temat tych doniesień? Sprawdźcie szczegóły.

Telewizja Polska od lat "załatwiała" na Sylwestra TVP, oprócz rodzimych gwiazd, zagranicznych artystów. Na polskiej scenie występowali tacy wokaliści i wokalistki jak Danzel, Oceana, Ace of Base, Luis Fonsi czy Jason Derulo. Teraz, jak donosi Wirtualna Polska, do tego grona być może dołączy Dua Lipa! Brytyjsko-albańska wokalistka, znana z takich hitów jak "Levitating", "New rules" czy "Physical", mogłaby wystąpić na tej samej scenie, co Zenek Martyniuk. Kto wie, może zaśpiewałaby z nim nawet fragment "Przez twe oczy zielone"? Fani byliby zachwyceni! Wirtualna Polska zdradza szczegóły.

"Dua Lipa na koncercie sylwestrowym w Zakopanem obok Zenka Martyniuka czy Edyty Górniak? Nawet dla nas brzmi to abstrakcyjnie. Informacje o zaistnieniu takiej możliwości dostaliśmy jednak od dwóch niezależnych źródeł. Pierwsze z nich powiedziało nam to z niemal stuprocentową pewnością. Drugie, zbliżone do TVP, przyznało, że rozmowy są prowadzone z kilkoma dużymi nazwiskami z zagranicy, a jednym z nich jest właśnie Dua Lipa", czytamy.

Dua Lipa na Sylwestrze TVP? Stacja nie komentuje

Niestety, nie wiadomo, na ile doniesienia o tym, że Dua Lipa wystąpi w Polsce i to jeszcze na Sylwestrze TVP są prawdziwe. Stacja nie komentuje tych rewelacji, a WP donosi, że to dla niej "tajemnica wagi państwowej". Jeśli nawet Dua Lipa miałaby wystąpić, to zapewne będzie to trzymane w tajemnicy do samego końca. Fani mają nadzieję, że plotki okażą się prawdziwe, tym bardziej po fiasku, jakim okazał się występ Lipy na tegorocznym Opener'ze w Gdyni. Przypomnijmy, że koncert artystki został odwołany przez niesprzyjające warunki pogodowe. Niewykluczone, że teraz Dua Lipa nadrobi i wynagrodzi fanom wszelkie oczekiwania. Trzymamy kciuki!

Sonda
Będziesz w tym roku oglądać Sylwestra TVP?
"Najsłynniejsze prezenterki TVP w epoce PRL. Historia z Koprem"