Doda

i

Autor: AKPA

Fani są zdruzgotani

Doda już ma kryzys w nowym związku?! Ukochany wyjechał sam. "Tłumaczyć się nie muszę"

2022-12-13 10:50

Doda (38 l.) i Dariusz Pachut (36 l.) tworzą od jakiegoś czasu parę. Trudno stwierdzić, jak długo się spotykają, ale po zdjęciach w mediach społecznościowych można wnioskować, że łączy ich głębokie uczucie. Tak przynajmniej do tej pory myślało wielu fanów. Okazuje się bowiem, że ukochany piosenkarki znowu wyjechał, tym razem... sam. Czy to już kryzys?! Po wielu spekulacjach, Pachut zabrał głos w sprawie.

Doda i Dariusz Pachut do tej pory wydawali się dobrze dobraną parą. Miłość aż biła z mediów społecznościowych! Po tym, jak Dorota Rabczewska ostatecznie nie znalazła ukochanego w programie Polsatu "12 kroków do miłości", udało jej się stworzyć związek z Pachutem. Wspólne wakacje, zdjęcia, nagrania. Wszystko wyglądało pięknie. Teraz jednak fani węszą kryzys, a to za sprawą relacji, jakie pojawiły się na Instagramie Pachuta. Okazuje się bowiem, że mężczyzna przebywa na wyjeździe, mimo że Doda wróciła do Polski. Czy to zobowiązania zawodowe zmusiły Dorotę do powrotu (30-lecie Polsatu, spotkania w sprawie płyty, promocja etc.)? Czy Pachut faktycznie z nią nie wrócił? Między innymi takie pytania zadają fani w komentarzach. Szczęśliwie dla ich spokoju we wtorkowy poranek, 13 grudnia, Pachut zabrał głos. Znamy szczegóły.

Doda i Pachut mają kryzys w związku?! "Tłumaczyć się nie muszę"

Pachut umożliwił fanom zadawanie pytań na InstaStory. Nic więc dziwnego, że pojawiło się pytanie o Dodę, a konkretnie o to, dlaczego nie wrócił z nią do Polski. Dariusz postanowił odpowiedzieć.

"Nie jestem z show-biznesu, ale na moim przykładzie widać teraz, jak portale manipulują niestety. Śledzą każdy mój ruch, więc wiedzą, że wróciłem do Warszawy, zwłaszcza że publikowałem na InstaStory katering spod choinki w moim domu. Mój kolejny wyjazd do innego państwa niż Wietnam (co widzi każdy, kto choć trochę zna geografię) to zobowiązania zawodowe, nie wakacje - z czego tłumaczyć się nie muszę. Zatem nie zważając na nic, po prostu sobie spokojnie żyjemy", napisał Pachut.

Drugie pytania, zaraz po tym, było proste: "kochasz Dodę?". W odpowiedzi Dariusz Pachut wrzucił zdjęcie, jak para jest w siebie wtulona i narysował obok serduszko. No, to chyba wątpliwości rozwiane? Pod galerią przeczytacie odpowiedź mężczyzny.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Doda nie zmieściła się w bikini

Doda już ma kryzys w nowym związku?! Ukochany wyjechał sam. Tłumaczyć się nie muszę

i

Autor: Instagram; DariuszPachut Doda już ma kryzys w nowym związku?! Ukochany wyjechał sam. "Tłumaczyć się nie muszę"
Doda już ma kryzys w nowym związku?! Ukochany wyjechał sam. Tłumaczyć się nie muszę

i

Autor: Instagram; DariuszPachut Doda już ma kryzys w nowym związku?! Ukochany wyjechał sam. "Tłumaczyć się nie muszę"
Sonda
Czy Doda i Dariusz Pachut pasują do siebie?
Doda tuż przed Bożym Narodzeniem wyznaje: Nie lubię świąt!
Nasi Partnerzy polecają