Doda

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Doda

Wow!

Doda wygadała się, z kim wystąpi na sylwestrze Polsatu! Będzie się działo

2022-12-08 10:58

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. W tę wyjątkową noc na widzów czeka prawdziwa gratka. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie na scenie wystąpi Doda (38 l.). Artystka wyjawiła, jaką niespodziankę szykuje dla fanów. Okazuje się, że u jej boku pojawi się legenda estrady!

Nadchodzi noc sylwestrowa, z okazji której największe telewizyjne stacje przygotowują prawdziwą gratkę dla telewidzów. Widzowie będą mogli przywitać Nowy Rok między innymi z Polsatem, a podczas długo wyczekiwanej Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpi plejada gwiazd. Wieczór uświetni m.in. występ Dody. Wraz z nią na scenie pojawi się inna gwiazda. Wiemy, jaka!

Kto wystąpi z Dodą na sylwestrze Polsatu? Na scenie pojawi się legenda estrady

Jedną z największych gwiazd, które pojawią się w Parku Śląskim w Chorzowie, jest Doda. Artystka to prawdziwy tytan pracy - ostatnio pozwoliła sobie na krótką przerwę i wyruszyła w egzotyczną podróż z nowym partnerem, a tuż po powrocie gościła na Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Ponadto niebawem wystąpi ona na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023. Wraz z Dodą na sylwestrze Polsatu pojawi się także inna gwiazda. Wokalistka zdradziła serwisowi Plotek.pl, o kim mowa!

- Za każdym razem moje występy to jest duże show i tym razem nie chciałabym zawieść moich fanów, zwłaszcza że to będzie koncert w Chorzowie. Mamy superfajnych artystów, więc te trzy wejścia będą. Jeden z nowymi hitami, drugi ze starymi i jedno wejście-niespodzianka z Marylą Rodowicz - wyjawiła Doda. 

Na sylwestrze z Polsatem pojawią się również m.in. Lady Pank, Bajm i Big Cyc. Wszystko jednak wskazuje na to, że to właśnie występ Dody i Maryli Rodowicz może być wydarzeniem wieczoru. Co więcej, jesteśmy pewni, że Rabczewska szykuje dla fanów prawdziwą petardę - na telewidzów z pewnością czekają niespodzianki!

Sonda
Doda, Mandaryna czy Małgorzata Rozenek - która jest najlepiej ubraną gwiazdą?