Gorące zdjęcia

Wielki dramat Dody na rajskich wakacjach. Ledwo zmieściła się w... bikini!

2022-12-05 18:05

Nie jest tajemnicą, że Doda (38 l.) nie lubi zimy. Gdy tylko słupki rtęci spadają poniżej zera, ona ucieka w tropiki. Tym razem artystka poleciała z nowym ukochanym do Wietnamu. Zdjęciami i filmami z rajskiego wyjazdu chwaliła się na Instagramie. Widać, że gwiazda jest mocno zakochana, bo do walizek spakowała zbyt małe ubrania. A może było to celowe zagranie?

Doda w kusym bikini

Doda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma pięknie wyrzeźbione ciało i bez sensu jest je chować pod zbędnymi ubraniami. Na plaży, czy na basenie pozowała w kusych strojach. Nic dziwnego, że turyści i obsługa hotelu nie mogli oderwać od niej wzroku... – Zostałam poproszona o zmianę outfitu, ponieważ panie na śniadaniu nie są w stanie skupić się jednocześnie na jedzeniu i waleniu swoich mężów w łeb, żeby na mnie nie patrzeć – zażartowała.

Doda na wakacjach z ukochanym

Doda ma za sobą bardzo pracowite miesiące - nagrywała reality-show dla Polsatu oraz nowy album. Korzystając z kilkudniowej przerwy, wybrała się z nowym ukochanym na wakacje. Przy okazji po raz pierwszy udostępniła wizerunek Dariusza Pachuta, który skradł jej serce poza programem "Doda. 12 kroków do miłości". Nie cały wyjazd poszedł jednak zgodnie z planem. - Jeżeli chodzi o minusy, no to budzicie się w nocy z takimi pogryzionymi kończynami. Ale ja jestem jak Chuck Norris, delikwent po prostu zdechł po tym obiedzie - powiedziała na swoim InstaStories.

Sonda
Czy lubisz upały?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany