Doda nagrodzona w Gdyni

i

Autor: AKPA Doda nagrodzona w Gdyni

Szok na salonach

Doda wyśmiana przez publiczność. W tle "Dziewczyny z Dubaju". WIDEO

2022-09-22 19:13

Doda (38 l.) to nie tylko piosenkarka, ale też producentka filmowa. "Dziewczyny z Dubaju", które swoją premierę miały w 2021 roku, okazały się wielkim przebojem kinowym. Sukces filmu dostrzeżono podczas 47.FPFF w Gdyni. Niestety, reakcja publiczności była delikatnie mówiąc - niestosowna. Wszystko widać na naszym wideo.

Doda wyprodukowała "Dziewczyny z Dubaju"

Doda odcięła się od filmu "Dziewczyny z Dubaju", po tym jak Emil Stępień z którym go wyprodukowała uniemożliwił jej wprowadzenie poprawek.Wokalistka wystosowała obszerne oświadczenie i nie pojawiła się na oficjalnej premierze. "Mogę podpisać się pod tym obrazem i moją pracą, podtrzymuje jednak iż nie będę na premierze, gdyż absolutnie NIE podpisuję się pod czymś innym tj: obrażaniem mnie i reżyserki, dyskredytowaniem mojej pracy, utrudnianiem mi jej, nieuregulowaniem zapłaty dla ekipy - jak się ostatnio okazało za muzykę do filmu (!!!), mnożącymi się konsekwencjami prawnymi, w które jestem intencjonalnie angażowana na oczach całej opinii publicznej" - brzmiał fragment jej oświadczenia.

Zobacz: Zamieszanie na premierze "Dziewczyn z Dubaju". Co z Dodą? Wszyscy byli w szoku! ZDJĘCIA

O polskim show-biznesie Doda nie ma najlepszego zdania.

- W show-biznesie panują zupełnie inne zasady. Tutaj wszyscy chcą podciąć ci skrzydła, wpędzić w kompleksy, zepchnąć do ostatniego rzędu i skopać. To jest kompletnie wbrew mojej naturze. Nie rozumiem takiego nastawienia - mówiła w rozmowie z Plejadą. 

Publiczność wyśmiała nagrodę dla "Dziewczyn z Dubaju"

Zdania z pewnością nie zmieni, kiedy zobaczy wideo z "Młodej Gali" 47.FPFF w Gdyni... Wtedy przyznano nagrodę dla filmu, który w ostatnim sezonie uzyskał najlepszy wynik frekwencyjny w polskich kinach. Wygrał obraz „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej. Kiedy odczytano werdykt, na sali rozległ się śmiech wśród części publiczności… Dopiero po chwili zaczęto bić brawa. Nagrodę  w imieniu Dody i Emila Stępnia odebrał Marcin Piasecki, przedstawiciel dystrybutora.

Doda nagrodzona. Szokująca reakcja publiczności

Nasze podsumowanie festiwalu w Gdyni. Co zapamiętamy?

Mocne przemówienie Kamila Krawczyckiego

Podczas gali finałowej nagrodę w kategorii „Najlepszy film mikrobudżetowy” odebrał Kamil Krawczycki za produkcję „Słoń”. Reżyser w swoim przemówieniu nawiązał do społeczności LGBT+, za co zebrał ogromne brawa od publiczności. – Tym filmem chciałem przytulić queerową społeczność, do której sam też należę, ale nie tylko, chciałem przytulić wszystkich, którzy tego potrzebują. I pomimo tego, co się teraz dzieje, damy radę i przetrwamy – powiedział i pozdrowił swojego chłopaka.

Świetny debiut Margaret

Nie spodziewaliśmy się, że pisząc o najlepszym debiucie, będziemy mieć na myśli Margaret. Piosenkarka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie „Zadra”, wcielając się w postać przyjaciółki głównej bohaterki. Co ciekawe, wypadła dużo naturalniej przed kamerą niż niektórzy jej koledzy i koleżanki z planu. Wiele osób wróżyło jej nagrodę w kategorii „debiut”. Tak się jednak nie stało, a szkoda… Gdyby nie udało jej się ze śpiewaniem, śmiało może iść w aktorstwo.

Zobacz: Co dalej z karierą Margaret? Właśnie zadebiutowała w nowej roli. Jak wypadła?

Najlepsza aktorka

Nagroda dla Doroty Pomykały w kategorii „Główna rola kobieca” była pewniakiem od samego początku. W filmie, który zbiera dość chłodne recenzje od krytyków, aktorka stworzyła postać, którą pamięta się długo po zakończeniu seansu. Ze sceny wystosowała apel do scenarzystów. – Dziękuję za możliwość zagrania tej roli, nie ma ich takich dużo. Chyba każda aktorka w moim wieku wie, o czym mówię. Dlatego apeluję do scenarzystów: piszcie role dla nas! – powiedziała. 

Zobacz: Wzięła nóż i chciała napaść na bank. Miała 100 tys. zł długu. Wylądowała w psychiatryku

Rola życia?

Joanna Opozda opowiadała, że do roli w filmie „Brigitte Bardot cudowna” Lecha Majewskiego miała być namaszczona przez samą Bardot. Widzowie przeżyli niemałe rozczarowanie, kiedy okazało się, że produkcja wcale nie opowiada o francuskiej aktorce, a co więcej, grająca ją Opozda pojawia się na ekranie przez… 10 minut! Biorąc jednak pod uwagę dotychczasową filmografię pięknej aktorki, trzeba uznać to za duży sukces. I dobrą prognozę do kolejnych, nieco większych ról.

Zobacz: To miała być rola jej życia. Joanna Opozda gra Brigitte Bardot przez 10 minut!

Wielcy nieobecni

W trakcie trwania festiwalu widzowie mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami nie tylko podczas oficjalnych spotkań, lecz także na mieście podczas zakupów i spacerów. Jakie było nasze zdziwienie, kiedy na czerwonym dywanie podczas gali finałowej zabrakło największych gwiazd, które wcześniej przebywały w Gdyni – Borys Szyc, Anna Dymna, Janusz Gajos to tylko niektóre z nich. Trzeba jednak pamiętać, że weekendy to czas, kiedy grają przedstawienia w teatrach.

Zobacz: Ekskluzywne zakupy Janusza Gajosa z żoną. Miał już dość sklepów? Ukochana szła parę kroków przed nim!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE