Kulisy festiwalu w Gdyni

Co dalej z karierą Margaret? Właśnie zadebiutowała w nowej roli. Jak wypadła?

Margaret (31 l.) to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Jej hity podbijają listy przebojów, a ona sama zdobyła rozpoznawalność także poza krajem. Podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni po raz pierwszy pokazano film "Zadra" w którym zagrała jedną z głównych ról. Jak wypadła?

Festiwal Polskich Filmów Fabularnym w Gdyni

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni trwa w najlepsze. Już w sobotę 17 września 2022 roku poznamy najlepsze produkcje ostatnich miesięcy. W gronie nominowanych filmów znalazł się obraz "Zadra", którego reżyserem jest Grzegorz Mołda. Główne role powierzono aktorom młodego pokolenia: Jakubowi Gierszałowi i Magdalenie Wieczorek. Obok nich pojawia się... Margaret. Dla wokalistki jest to debiut na dużym ekranie w filmie fabularnym. O czym opowiada "Zadra"?

Jak czytamy na oficjalnej stronie festiwalu: "Sandra „Zadra” Kwiecik ma osiemnaście lat i głowę pełną marzeń. Bardzo chce zostać sławną raperką, więc każdą wolną chwilę poświęca muzyce. Rymuje o tym, co czuje i jak wygląda jej codzienność. Dorabia w kawiarni jako kelnerka, by wesprzeć matkę samotnie wychowującą jej młodszego brata Witka i ją. Życie Zadry zmienia się, kiedy poznaje Motyla – najbardziej rozchwytywanego rapera w kraju" - brzmi opis filmu.

Zobacz: Córka premiera w objęciach innej kobiety. Nie przeszkadzała im obecność innych ludzi

Zobacz zdjęcia Margaret z Gdyni:

Margaret w filmie "Zadra"

Margaret wciela się w postać przyjaciółki głównej bohaterki. Z czasem ich relacje ulegają pogorszeniu. Jak jednak wypadła Margaret jako aktorka? Nasi dziennikarze obecni na pokazie stwierdzili jednogłośnie, że... wypadła dużo lepiej niż Magdalena Wieczorek i inni, bardziej doświadczeni aktorzy. - Wypadła niezwykle naturalnie. Co ciekawe, wydawała się czuć przed kamerą dużo swobodniej niż inni aktorzy. Jak na debiut, oceniam bardzo wysoko - mówi nasza dziennikarka Ola. 

- To z pewnością jedno z największych zaskoczeń festiwalu. Margaret nie gra, ona po prostu jest sobą. Szkoda, że tak mało jej na ekranie - dodaje Dawid.

Jeśli chcecie zobaczyć piosenkarkę na ekranie, wybierzcie się do kina. 

Zobacz: Margaret wyznaje: "Zostałam zgwałcona. Jako dziesięcioletnia dziewczynka". Czy wybaczyła oprawcy?

Gdynia 2022
Sonda
Lubisz oglądać polskie filmy?
Nasi Partnerzy polecają