Niemal naga Doda wywołała skandal w hotelowej restauracji!

i

Autor: AKPA/Piętka

Szokujące!

Niemal naga Doda wywołała skandal w hotelowej restauracji! Mówi o "waleniu mężów po łbach"

2022-12-03 13:20

Doda (38 l.) właśnie spędza bajkowy urlop w Wietnamie u boku swojego ukochanego, Dariusza Pachuta. Kobieta zachwyca się azjatycką kulturą, naturą oraz lokalną kuchnią. Tego dnia jednak nie dane było jej zjeść śniadania w hotelowej restauracji. Kobieta została z niej wyproszona przez obsługę! Co się stało?

Doda oraz jej ukochany, Dariusz Pachut, wypoczywają obecnie na malowniczej wyspie Phu Quoc w Wietnamie. Gwiazda na bieżąco relacjonuje swoje egzotyczne wakacje w mediach społecznościowych i wydaje się zachwycona Azją oraz jej kulturą. Zachwala też lokalną kuchnię. Jak przyznała, restauracja w hotelu, który wybrała na swoje wakacje, jest jedną z najlepszych w jakich była. Tym razem nie dane było jej zjeść śniadania. Kobieta nie została wpuszczona do lokalu, bo… miała nieodpowiedni strój

Doda nie została wpuszczona do hotelowej restauracji! Wszystko przez zbyt wyzywający strój

Tego dnia Doda miała na sobie tylko srebrne bikini z majtkami w typie stringów oraz spódniczkę z cienkich pasków. Najwyraźniej obsługa restauracji uznała, że goście powinni mieć na sobie nieco mniej wyzywające ubrania. Poirytowana pytaniami celebrytka wyjaśniła swoim fanom, że obecne w lokalu kobiety po prostu nie dałyby rady jeść i jednocześnie dyscyplinować swoich mężów. 

- Po co te głupie pytania? Zostałam poproszona o zmianę outfitu, bo panie na śniadaniu nie są w stanie skupić się jednocześnie na jedzeniu i waleniu swoich mężów w łeb, żeby na mnie nie patrzyli - wyjaśniła na Instagramie.

Myślicie, że Doda faktycznie przesadziła ze strojem? Zobaczcie zdjęcia jej wakacyjnej stylizacji poniżej!

Doda ig

i

Autor: Instagram/@dodaqueen
Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany