Nowy partner Dody w końcu się ujawnił! Skomentował jej zdjęcie

2022-11-16 9:57

Doda (38 l.) i jej ukochany zadebiutują niebawem na ściance? Zakochani nie zamierzają dłużej ukrywać swojego uczucia. Partner gwiazdy skomentował jej zdjęcie i widać wyraźnie, jak bardzo jest nią zachwycony. "Spędzić tak długi czas w zimnej, górskiej wodzie i wciąż wyglądać niesamowicie… to jest sztuka", czytamy pod postem Rabczewskiej.

Doda

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Choć Doda nie znalazła miłości w swoim polsatowskim reality-show, jest zajęta. Artystka w finałowym odcinku programu "Doda. 12 kroków do miłości" poinformowała widzów, że jest zakochana, jednak o drugiej połówce nie chce mówić za wiele. Wierni fani szybko dotarli jednak do mężczyzny, którym okazał się były partner Doroty Gardias (42 l.). W sieci nie zadebiutowało wprawdzie jeszcze żadne wspólne zdjęcie Dody z partnerem, ale Dariusz Pachut nie zamierza się ukrywać. Skomentował Rabczewskiej ostatnie zdjęcie.

Nowy partner Dody w końcu się ujawnił! Skomentował jej zdjęcie

Doda zrobiła sobie w ostatnim czasie kilkudniową przerwę od social mediów tuż po tym, gdy zaczęła dostawać groźby śmierci. Na bieżąco jednak publikowała treści związane z zawodową aktywnością, chwaląc się kolejnymi sukcesami. 15 listopada poinformowała, że teledysk do czwartego singla z płyty "Aquaria" został wyświetlony na YouTubie ponad milion razy, za co podziękowała fanom, publikując okładkę "Wodospadów".

- Za każdym razem, kiedy produkuję teledyski dla was, robię WSZYSTKO, by was zaskakiwały. Nie zawsze stać mnie na to, czego pragnie moja wyobraźnia, ale od 20 lat udowadniam swoim fanom, że w procesie twórczym najważniejsza jest konsekwencja, spryt i odwaga - napisała.

Właśnie na ten post publicznie postanowiła zareagować Dariusz Pachut, nie szczędząc gwieździe komplementów.

- No, muszę przyznać, że spędzić tak długi czas w zimnej, górskiej wodzie i wciąż wyglądać niesamowicie… to jest sztuka - ocenił, dodając emotikonę fioletowego diabełka.

Warto dodać, że mężczyzna nawiązał do kadrów, jakie można oglądać w klipie do utworu "Wodospady", w którym sam zresztą wystąpił. Doskonale wie więc, jakie warunki panowały na planie.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Doda jest seksowna?