30-lecie Polsatu

Olśniewająca Wachowicz w sukni z głębokim dekoltem, elegancka Palović w cekinach. Wow!

2022-12-06 21:14

Trwa Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Polsatu. Na uroczyste wydarzenie do Teatru Wielkiego w Warszawie przybyły największe gwiazdy tej stacji. Nie zabrakło Andrzeja Piasecznego, Krzysztofa Ibisza, Pauliny Sykut-Jeżyny Kto jeszcze brylował na czerwonym dywanie? Zobaczcie naszą galerię!

We wtorek, 6 grudnia, w Teatrze Wielkim w Warszawie odbywa się Wielka Gala Jubileuszowa z Okazji 30-lecia Polsatu. Wydarzenie to jest okazją do przypomnienia najważniejszych momentów z historii stacji i podsumowania trzech dekad działalności Polsatu. Na gali nie mogło zabraknąć największych gwiazd związanych z tą stacją. W uroczystości wzięli udział m.in. prezenterzy, muzycy, politycy oraz najważniejsze osobistości, przede wszystkim prezes Polsatu, Zygmunt Solorz czy dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew. 30-lecie Polsatu uświetniły występy m.in. Golec uOrkiestry, Muńka Staszczyka, Organka czy Maćka Maleńczuka.

Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Polsatu. Kto pojawił się na wydarzeniu?

Na ściance brylowały największe gwiazdy Polsatu, takie jak Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Iwona Pavlović, Bogdan Rymanowski, Karolina Gilon, Ilona Krawczyńska, Dorota Gawryluk i Ewa Wachowicz. Nie zabrakło również Izabeli Janachowskiej-Jabłońskiej, Rafała Maseraka, Piotra Mroza, Pauliny Chruściel, Aleksandry Szwed czy Karoliny Gilion, Adama Zdrójkowskiego, Anny Karczmarczyk, Michała Wiśniewskiego i Kacpra Kuszewskiego.

Na szczególną uwagę zasługują kreacje gwiazd, m.in. olśniewająca Ewa Wachowicz w białej sukni z głębokim dekoltem i odważnym rozcięciem, Iwona Pavlović w eleganckiej, acz błyszczącej czarnej sukni czy Marcelina Zawadzka w sukni z falbanami. Panowie postawili na klasyczne wieczorowe stylizacje smokingi, czarne garnitury i muchy.

Zobaczcie, oszałamiające kreacje gwiazd na gali z okazji 30-lecia Polsatu!

Sonda
Wielka Gala Jubileuszowaz okazji 30-lecia Polsatu - oglądasz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany