30. urodziny Polsatu

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Wyjątkowy jubileusz

Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Telewizji Polsat - znamy szczegóły. Kto wystąpi?

2022-12-06 11:19

Polsat postanowił w wyjątkowy sposób uczcić swoje 30. urodziny. Stacja zaplanowała wielką galę z udziałem gwiazd. Kto wystąpi podczas tego wyjątkowego jubileuszu? Gdzie można obejrzeć transmisję z wydarzenia? Sprawdźcie poniżej!

Polsat swoje 30. urodziny świętował przez cały miesiąc. Uroczystym zwieńczeniem jubileuszu jest gala, która odbędzie się 6 grudnia o godzinie 20:00 w Teatrze Wielkim. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia usłyszymy m.in. kultowy przebój "40 lat minęło" w nowej aranżacji Tomka Szymusia i z nowymi słowami, który wykona Andrzej Piaseczny wraz z towarzyszącą mu orkiestrą Tomka Szymusia. „30 lat minęło jak jeden dzień. Emocji moc i wiele pięknych scen. Ten świat słoneczny uśmiech wciąż dawać chce…” - śpiewa wokalista.

- Polsat ma wielu przyjaciół wśród największych gwiazd, dlatego cieszę się, że spędzimy ten wyjątkowy dla nas wieczór w tak doborowym towarzystwie. Wielu wybitnych artystów właśnie z Polsatem zaczynało swoją zawodową drogę. Pamiętam, jak nastoletni Krzysiek Zalewski czy Monika Brodka wygrali 2. i 3. edycję „Idola”. Gdy Igor Herbut i Enej zaśpiewali w „Must Be The Music”, publiczność zakochała się w nich od pierwszego występu. I tak zostało do dziś. Mają rzesze fanów, a ich kolejne utwory stają się wielkimi przebojami. Tego wieczoru gwiazdy i widzowie wyruszą wspólnie w niezwykłą muzyczna podróż pełną wspomnień i wzruszeń. Za nami przecież 30 lat emocji. Spędziłam w Polsacie 15 lat. Jak w żadnej innej telewizji panuje tu niezwykle rodzinna i przyjacielska atmosfera i mam nadzieję, że udaje nam się ją przekazać wszystkim przed telewizorami. Jestem pewna, że ta serdeczna i ta pozytywna energia ma codziennie wpływ na naszych widzów - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Kto wystąpi podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Telewizji Polsat?

Na urodzinach Telewizji POLSAT pojawią się największe gwiazdy i przyjaciele stacji. Wieczór swoimi występami uświetnią m.in. Muniek Staszczyk, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Maryla Rodowicz, Doda, Enej, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkiestra, Organek, Dawid Kwiatkowski, Kortez, Lady Pank, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i wielu innych artystów.

Kto poprowadzi urodzinowy koncert Polsatu?

Prowadzącymi będą gwiazdy związane z Telewizją Polsat. Zobaczymy m.in. Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę, Macieja Dowbora, Piotra Gąsowskiego, Macieja Rocka, Zygmunta Chajzera, Dorotę Gawryluk, Bogdana Rymanowskiego, Jerzego Mielewskiego, Karolinę Gilon, Marcelinę Zawadzką, Adama Zdrójkowskiego, Izabelę Janachowską.

Urodziny Polsatu - kiedy? Gdzie oglądać?

Wielką Galę Jubileuszową z okazji 30-lecia Telewizji Polsat będzie można oglądać we wtorek 6 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie oraz serwisie Polsat Go.

Sonda
Przygarnij Kropka vs Paszport Polsatu. W jakiej akcji brałeś udział?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany