Zygmunt Solorz nie był w stanie powstrzymać emocji. Łzy wzruszenia na Wielkiej Gali z okazji 30-lecia Polsatu

2022-12-06 20:36

We wtorek, 6 grudnia, odbywa się Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Polsatu. Zygmunt Solorz (66 l.), prezes stacji, nie był w stanie powstrzymać łez wzruszenia, gdy przyszło do powitań. Nic dziwnego - to w końcu jedno z najważniejszych wydarzeń w historii stacji Polsat.

Zygmunt Solorz

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

We wtorek, 6 grudnia odbywa się Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia stacji Polsat. Trzy dekady temu w polskich domach pojawił się Polsat, czyli pierwsza prywatna, niezależna telewizja w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rozpoczął występ Andrzeja Piasecznego, który zaśpiewał piosenkę "30 lat minęło", czyli przeróbkę kultowego utworu "40 lat minęło" z czołówki "Czterdziestolatka". 

Zygmunt Solorz płacze ze wzruszenia na gali z okazji 30-lecia Polsatu. Chwytający za serce moment

Gości honorowych powitali prowadzący - Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Wśród nich znaleźli się minister aktywów państwowych Jacek Sasin, minister kultury i dziedzictwa narodowego, Jacek Gliński, a przede wszystkim prezes stacji i założyciel Grupy Polsat Plus, Zygmunt Solorz. Krzysztof Ibisz podkreślił, że mężczyzna miał ogromny wpływ na rozwój telewizji w Polsce. Solorz nie był w stanie powstrzymać łez wzruszenia i nic dziwnego. To w końcu jedno z najważniejszych wydarzeń w historii stacji Polsat, a także w jego życiu, więc emocje są naturalne. Wzruszający moment, gdy prezes stacji przyjmował gratulacje, dziękował i ocierał łzy, uchwyciły kamery.

Sonda
Wielka Gala Jubileuszowaz okazji 30-lecia Polsatu - oglądasz?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki