Marcin Hakiel

i

Autor: Instagram Marcin Hakiel

Miłość kwitnie

Marcin Hakiel z ukochaną w gorącej sesji. Figle na kanapie, nóżka w górze. Dzieje się

2022-12-13 13:11

Marcin Hakiel (39 l.) jest w szczęśliwym związku z blondynką, której tożsamość wciąż celowo jest ukrywana, choć czasem zdarza się, że kobieta pojawi się w mediach społecznościowych aktora. Tym razem ich wspólne zdjęcia trafiły na profil fotografa, a jest to sesja nie byle jaka. Figle na kanapie, nóżka w górze. Dzieje się tam sporo! Zobaczcie sami.

Marcin Hakiel i "tajemnicza blondynka", bo tak media nazywają jego nową partnerkę, są razem szczęśliwi. Zdjęcia w mediach społecznościowych zdają się tego dowodem, choć - jak wiemy - nie zawsze. Kobieta nie jest osobą medialną i rzadko się w nich pokazuje, dlatego aktor często zasłania jej twarz. Tym razem zarówno on, jak i jego ukochana, pojawili się na InstaStory osoby trzeciej - fotografa Michała Całujka, który pochwalił się sesją, jaką im zrobił. Posty szybko zniknęły, ale zdążyliśmy złapać jeden z nich. Ukochana Marcina leży na kanapie, a Hakiel wpatruje się w nią, jak w obrazek. Wcześniej zakochani stali też przed sobą, z jedną nogą uniesioną ku górze. Ale figle! Fani nie mają wątpliwości, że przyjemnie patrzy się na tak zadowolonych ludzi. Jesteście ciekawi? Zerknijcie poniżej.

Marcin Hakiel z ukochaną w gorącej sesji. Kim jest "tajemnicza blondynka"?

Marcin Hakiel na nowo stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych po tym, jak rozstał się z żoną. O ich rozwodzie rozmawiali niemal wszyscy, nic więc dziwnego, że aktor był na świeczniku. Teraz próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Kim jest "tajemnicza blondynka", z którą zaczął się spotykać? To Dominika z Krotoszyna, która nie jest osobą publiczną, ani medialną. Najlepszym dowodem jest to, że Hakiel stara się nie pokazywać jej wizerunku w mediach. Od jakiegoś czasu krążą za to plotki, że związek szybko zaczyna wchodzić na kolejne, poważniejsze etapy. Fani z pewnością trzymają kciuki za sukces w miłości.

Zobaczcie też galerię zdjęć: Marcin Hakiel opiekuje się córką nowej ukochanej

Marcin Hakiel z ukochaną w gorącej sesji. Figle na kanapie, nóżka w górze. Dzieje się

i

Autor: Instagram; michalcalujek Marcin Hakiel z ukochaną w gorącej sesji. Figle na kanapie, nóżka w górze. Dzieje się
Sonda
Czy uważasz, że Marcin Hakiel postępuje słusznie, ukrywając twarz nowej partnerki?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Nasi Partnerzy polecają