Marcin Hakiel jednak się złamał? Pokazał nową partnerkę. Zapozowała frontem do aparatu

i

Autor: Instagram/Marcin Hakiel

Już nie ukrywa twarzy?

Marcin Hakiel jednak się złamał? Pokazał nową partnerkę. Zapozowała frontem do aparatu

2022-11-22 20:22

Choć głośny rozwód z Kasią Cichopek (40 l.) na pewno nie należał do łatwych, Marcin Hakiel (39 l.) zaczął już układać sobie życie na nowo u boku Dominiki z Wrocławia. Jak podkreślał, ważne było dla niego to, aby partnerka nawiązała dobry kontakt z dwójką jego dzieci z poprzedniego związku, Adamem i Helenką. Ona z kolei miała jeden warunek - aby nie pokazywać jej twarzy publicznie. Teraz jednak opublikowali wspólne zdjęcia z romantycznego weekendu, na którym pierwszy raz zapozowała przodem do aparatu! Byliście ciekawi? Jest pewien haczyk.

Nowa partnerka Marcina Hakiela zapozowała przodem do kamery do wspólnego zdjęcia. Fani długo na to czekali! Sprytnie ukryła jednak twarz

Marcin Hakiel początkowo nie krył rozżalenia, związanego z rozwodem z Kasią Cichopek. Tancerz ujawnił w głośnym wywiadzie z Aleksandrą Kwaśniewską w "Mieście kobiet", że była już żona miała poprosić go o więcej wolności, ta jednak "miała imię". Dziś wiemy już, że słowa te dotyczyły romansu prezenterki "Pytania na śniadanie" z jej ekranowym partnerem, Maciejem Kurzajewskim. Para ma już planować ślub!

Także i Marcin Hakiel znalazł szansę na nową miłość. Jego związek z pochodzącą z Wrocławia Dominiką kwitnie! Zarówno sama Cichopek, jak i tancerz podkreślali, że ważnym aspektem tej relacji była łatwość, z jaką nowa partnerka Hakiela nawiązała dobry kontakt z dwójką ich dzieci, Adamem, oraz Helenką. Z kolei Dominika miała nie tylko poprosić tancerza, aby odpuścił medialną wojnę z byłą małżonką, ale i nie pokazywał jej twarzy publicznie.

Marcin Hakiel prośbę partnerki uszanował, starannie ukrywając jej twarz na wspólnych zdjęciach. Najczęściej więc można było na nich zobaczyć jego nową kobietę, pozującą tyłem. Aż do teraz! Tancerz pokazał ujęcia z romantycznego weekendu z nową ukochaną, na których po raz pierwszy zapozowała przodem do aparatu. Wspólnie wybrali się do kina, a po seansie na rozgrzewającą w pierwsze zimowe chłody herbatkę. 

Jeśli jednak macie nadzieję, że ujrzycie rysy tajemniczej Dominiki, Marcin Hakiel zagra Wam lekko na nosie. Choć Dominika dumnie pozuje u boku tancerza, twarz zakrywa... popcornem. Sprytnie! Na migawkach z wypadu na ciepłe napoje jej wizerunek ukrywa zaś umiejętne kadrowanie fotografa. Wygląda na to, że anonimowość jest dla tej pary jednak dosyć istotna.

Marcin Hakiel jednak się złamał? Pokazał nową partnerkę. Zapozowała frontem do aparatu

i

Autor: Instagram/Marcin Hakiel
Marcin Hakiel jednak się złamał? Pokazał nową partnerkę. Zapozowała frontem do aparatu

i

Autor: Instagram/Marcin Hakiel

Marcin Hakiel stara się oczarować nie tylko swoją nową partnerkę, ale i jej córeczkę. Tancerz sam ceni sobie, że Dominice udało się nawiązać dobry kontakt z jego dziećmi ze związku z Kasią Cichopek, Helenką i Adamem. Jak udaje mu się opanować sztukę patchworku do perfekcji? Szczegóły w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Marcin Hakiel postępuje słusznie, ukrywając twarz nowej partnerki?
MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany