Piotr Kraśko

i

Autor: Akpa Piotr Kraśko

Sensacyjne wieści

Piotr Kraśko jednak wróci do "Faktów" w TVN? Stacja chciała wysłać go do Kijowa!

2022-11-22 15:44

Piotr Kraśko (51 l.) wreszcie ma powód do radości. Dziennikarz wróci do TVN po trwającej pięć miesięcy przerwie. Zdecydowano, że po tak długiej nieobecności na antenie, nie będzie jednak gospodarzem głównego wydania "Faktów". Długo szukano na niego pomysłu...

W połowie czerwca Piotr Kraśko przestał prowadzić główny program informacyjny w TVN. Wpływ na to miały kolejne afery z jego udziałem, które wychodziło na światło dzienne - okazało się, że dziennikarz przez pięć lat nie rozliczał się z fiskusem, został także skazany za prowadzenie auta bez uprawnień. To wszystko fatalnie odbiło się na jego zdrowiu. W "Dzień dobry TVN" wyznał, że miał stan przedzawałowy i lecz się na depresję. Na początku listopada wyleciał do USA jako korespondent "Faktów" i komentował przygotowania do wyborów. - Stacja chciała sprawdzić, jaki będzie odbiór jego osoby i jakie komentarze będą przeważały wśród widzów - można było usłyszeć na korytarzach stacji.

Piotr Kraśko jest już w Polsce. Jak podają Wirtualnemedia, rozważano wysłanie go do Kijowa. Ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. - W kuluarach kolegiów newsowych mówi się, że Kraśko będzie teraz przeprowadzał wywiady z ważnymi postaciami życia publicznego. Potem zacznie ponownie prowadzić „Fakty po Faktach” - mówi informator cytowany przez serwis. Od tego zależy, czy wróci na główną antenę.

Będziecie trzymać kciuki za jego powrót?

Sonda
Czy Kraśko powinien wrócić do "Faktów"?