Piotr Kraśko wraca za kierownicę

i

Autor: AKPA Piotr Kraśko wraca za kierownicę

Tylko u nas

Piotr Kraśko wreszcie ma powód do radości. Wiemy, kiedy wróci!

2022-09-23 4:29

Piotr Kraśko (51 l.) nie ma ostatnio dobrej passy. Tylko w ostatnim czasie został ukarany za prowadzenie pojazdu bez uprawnień za co został skazany na grzywnę w wysokości 100 tysięcy złotych. Nie wiadomo także, co dalej z jego karierą w TVN, bo stacja konsekwentnie milczy na temat powrotu do "Faktów". Pojawiła się jednak dobra wiadomość. Wiemy, kiedy wróci za kierownicę!

Piotr Kraśko stracił prawo jazdy

Piotr Kraśko został zatrzymany w kwietniu 2021 roku do rutynowej kontroli drogowej. Nie miał ważnego prawa jazdy, w związku z tym postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu bez uprawnień, do czego się przyznał. Kilka miesięcy później usłyszał wyrok w sprawie i został skazany na grzywnę w wymiarze 150 stawek, każda stawka po 50 zł (łącznie 7500 zł), do tego opłaty kosztów postępowania i roczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie był to jego "pierwszy raz". W 2009 r. media pisały o tym, że stracił prawo jazdy za punkty karne, a w 2014 r. ponownie zatrzymano mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów. 

Więcej o sprawie: Piotr Kraśko skazany. Dziennikarz jeździł samochodem bez uprawnień kilka lat! Co on sobie myślał?

Piotr Kraśko wraca za kierownicę

Roczny zakaz o którym wspominaliśmy wyżej, kończy się lada dzień. "W nawiązaniu do Pana wiadomości elektronicznej z dnia 20 września 2022 r. uprzejmie informuję, że termin zakazujący Panu Piotrowi Kraśko prowadzenia pojazdu upływa 7 października 2022 r., tj. rok od daty uprawomocnienia się wyroku Sądu Rejonowego w Łomży. Z upoważnienia Prezesa, Rzecznika prasowego w zakresie spraw karnych Sądu Okręgowego w Łomży, Beata Jagielska - Inspektor Oddział Administracyjny" - czytamy w oficjalnej korespondencji przesłanej do naszej redakcji. 

Zobacz: Gessler więcej warta dla TVN niż Kraśko i Wojewódzki! Nowe dane

Piotr Kraśko wróci do TVN?

Piotr Kraśko wróci za kierownicę, ale co z jego powrotem do "Faktów" TVN? Biuro prasowe nie odpowiada na nasze wiadomości, ale jak zdradzają  informatorzy - powrót był planowy na październik. Niestety, ostatni wyrok pokrzyżował plany... 

- Tymczasem teraz TVP Info odgrzało jego sprawę, podało wysokość kary, powodując, że o Piotrku znowu zrobiło się głośno. A tego stacja nie chce, nie jest to jej na rękę. Czekają, aż sprawa „przyschnie” i wtedy Piotr prawdopodobnie powróci na ekran – dowiadujemy się.

Zobacz: Piotr Kraśko został skazany i wróci do Faktów? Medioznawca tłumaczy

Sonda
Czy Piotr Kraśko powinien odejść z "Faktów"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE