Magda Gessler: Haruję, by godnie żyć

i

Autor: Filip Radwański/AKPA

Królowa jest tylko jedna!

Gessler więcej warta dla TVN niż Kraśko i Wojewódzki! Nowe dane

2022-09-03 5:00

Magda Gessler (69 l.) nie ma sobie równych w TVN. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" po raz kolejny znalazła się na szczycie najdrożej wycenionych gwiazd stacji, zostawiając w tyle takie nazwiska jak Kuba Wojewódzki (59 l.) czy Piotr Kraśko (51 l.) z "Faktów".

Magda Gessler w TVN

Magda Gessler to kura znosząca złote jaja, a jej wartość dla TVN jest nie do podważenia. Od 2010 roku prowadzi „Kuchenne rewolucje”, które są jedną z najcenniejszych pozycji dla reklamodawców. W 2019 roku stacja dzięki show zarobiła 232,9 mln złotych. Były to jednak pieniądze dla stacji, a nie dla Magdy, co wywoływało u niej żal. - To, co robię dla telewizji nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN-ie nie ma się procentu z reklam, ani od niczego. Mam skromną stałą działkę, bardzo skromną w stosunku do tego, co się na świecie płaci za telewizję i to tak udany program - powiedziała w rozmowie z serwisem x-news.

Zobacz: Wiemy, kto może zagrać Magdę Gessler w filmie o niej. Ostatnio była bohaterką skandalu

Kilka tygodni temu gruchnęła wieść, że gwiazda może rozstać się z TVN i przejść do Polsatu z Edwardem Miszczakiem. - Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nie ważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1 - mówił nasz informator. 

Magda Gessler wydała oświadczenie w którym zapewniła, że nigdzie się nie wybiera.

Magda Gessler najcenniejsza dla reklamodawców

Od 1 września możemy oglądać nowe odcinki "Kuchennych rewolucji". Z cennika zamieszczonego na oficjalnej stronie stacji wynika, że jest to najdroższa pozycja jeśli chodzi o reklamodawców. Co prawda na 500 zł więcej wyceniono reklamy przy "Faktach", ale tam reklamy pokazywane są przed i po programie. W przypadku "Kuchennych rewolucji" mamy aż cztery bloki reklamowe.

Jeszcze w marcu „Kuchenne rewolucje” zostały wycenione „jedynie” na 50,2 tys. złotych za spot reklamowy. Przegrywały m.in. z takimi programami jak "Mask Singer", "Fakty" oraz z serwisem sportowym. Jesienią Magda Gessler nie miała sobie równych. "Kuchenne rewolucje" wycenione są na 69 tys. złotych!

Zobacz: Magda Gessler zostanie w TVN? Eksperci mają wątpliwości. Pada mocny argument

"Kuba Wojewódzki" został wyceniony na 37 tys. złotych. "Mam talent" na 54,9 tys. złotych, a nowy serial "Herkules" na 32,7 tys. złotych. 

Magda Gessler królową TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas swojego pierwszego programu "Dzień dobry TVN" zapowiedziała Magdę Gessler słowami: Ale słuchajcie, mówi się, że królowa jest tylko jedna, a my właśnie zadamy temu kłam. Bo w studiu z nami królowa polskiej telewizji, Magda Gessler - powiedziała.

- Gosiu, to zaczynasz z grubej rury... - odpowiedziała od razu Magda Gessler.

Więcej przeczytacie tutaj: Rozenek zaczepiła Dodę w "DDTVN". Nawet Gessler była zażenowana

Sonda
Powstanie film o Magdzie Gessler. Czy to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE