TVN nie chce puścić Gessler

i

Autor: Piotr Molęcki/East News

Magda Gessler zostanie w TVN? Eksperci mają wątpliwości. Pada mocny argument

2022-07-06 18:05

Magda Gessler (69 l.) to kura znosząca złote jaja, a jej wartość dla TVN jest nie do podważenia. Kiedy gruchnęła wiadomość, że Edward Miszczak (67 l.) być może będzie chciał zabrać ją ze sobą do Polsatu, rozpętała się prawdziwa burza. W opublikowanym na Instagramie wierszyku restauratorka dała do zrozumienia, że nie planuje zmienić stacji. Eksperci od show biznesu uważają, że tu wszystko jest możliwe.

"TVN to mój domeczek. Moje gniazdko i stołeczek. Moi ludzie, życie, praca. Moja frajda, wielka raca!" - tak brzmi fragment wiersza Magdy Gessler w którym sugeruje, że nigdzie się nie wybiera. Co o tym wszystkim sądzą eksperci?

– Bardzo często jest tak, że kierownik pociąga za sobą pracowników. Wszystko zależy m.in. od tego, jakie relacje ich łączyły, uwarunkowania są różne. Celebryci pracują dla pieniędzy, idą tam, gdzie ktoś zapłaci więcej. Mówiąc brutalnie – są twarzami na wynajem. Życie pokazało, że często największe gwiazdy szły za swoim kierownikiem, a motywacje są różne – zmęczenie materiału, wyczerpanie formuły, chęć podjęcia nowych wyzwań, wyższe wynagrodzenie – mówi nam dr Wojciech Szalkiewicz (56 l.) i dodaje: – Z pewnością kilka gwiazd przejdzie za Miszczakiem, takie zjawisko to coś normalnego. Niewykluczone, że i Magda Gessler pójdzie za swoim szefem.

Zobacz: Magda Gessler odejdzie z TVN razem z Miszczakiem?! Co dalej z programem "Kuchenne rewolucje"?

Kto jeszcze odejdzie z TVN?

Profesor Wiesław Godzic (69 l.) uważa z kolei, że to początek transferów. – Myślę, że to nie koniec niespodzianek i któraś z gwiazd TVN jeszcze nas zaskoczy. Gdyby się okazało, że np. Kuba Wojewódzki przechodzi do Polsatu, to byłaby wielka niespodzianka. Trzeba jednak pamiętać, że gwiazdy dają twarz stacji, a twarz ma się jedną. Tutaj sytuacja jest o tyle ciekawa, że przecież Polsat i TVN są rywalami. Dużo jednak się zmieniło, odkąd Amerykanie przejęli dowodzenie w TVN... – mówi uznany specjalista.

– Jak wiemy, zmiany są potrzebne, na każdej płaszczyźnie. To, że pani Magda Gessler jest twarzą TVN, przynosi milionowe zyski, nie oznacza, że zawsze tak będzie. Dziś to ona jest gwiazdą, a za chwilę może to być ktoś inny – kończy.

Finał negocjacji poznamy zapewne w przyszłym roku.

Zobacz: Wiemy, kto może zagrać Magdę Gessler w filmie o niej. Ostatnio była bohaterką skandalu

Co się stało z twarzą Magdy Gessler?! Reakcje ludzi wgniatają w fotel

Oświadczenie Magdy Gessler 

Sonda
Czy Magda Gessler powinna przejść do Polsatu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE