Gessler znika z TVN?

i

Autor: Paweł Nowak/Super Express, TRICOLORS/East News Gessler znika z TVN?

Magda Gessler odejdzie z TVN razem z Miszczakiem?! Co dalej z programem "Kuchenne rewolucje"?

2022-07-06 5:26

Wiele osób zadaje sobie teraz to pytanie – czy Magda Gessler (69 l.) odejdzie z TVN? Po tym jak dyrektor programowy, Edward Miszczak (67 l.), poinformował o swoim rozstaniu ze stacją TVN, coraz więcej wykreowanych przez niego gwiazd myśli o przejściu do konkurencji. Izabela Janachowska (36 l.) i Mateusz Gessler (42 l.) od jesieni będą mieli własne programy na antenie głównej Polsatu, Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) i Magda Mołek (46 l.) zatańczą w "Tańcu z gwiazdami" i z pewnością zwiążą się ze stacją na dłużej. Czy w przyszłym roku dołączy do nich także Magda?

Magda Gessler to bezsprzecznie królowa TVN. Od 2010 roku prowadzi „Kuchenne rewolucje”, które wciąż są jedną z najcenniejszych pozycji dla reklamodawców. W 2019 roku stacja dzięki show zarobiła 232,9 mln złotych. Nie gorzej było z innymi jej programami. Były to jednak pieniądze dla stacji, a nie dla Magdy, co wywoływało u niej żal. - To, co robię dla telewizji nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN-ie nie ma się procentu z reklam, ani od niczego. Mam skromną stałą działkę, bardzo skromną w stosunku do tego, co się na świecie płaci za telewizję i to tak udany program - powiedziała w rozmowie z serwisem x-news

Zobacz: Wiemy, kto może zagrać Magdę Gessler w filmie o niej. Ostatnio była bohaterką skandalu

Magda Gessler przejdzie do TVN?

Teraz ma szansę to zmienić. Przy ewentualnym rozstaniu z TVN, Magda może liczyć na dużo lepsze warunki oraz nowy program kulinarny. Jeśli oficjalnie potwierdzą się informacje o przejściu Miszczaka do Polsatu, oczywistym jest, że będzie chciał mieć przy sobie największe gwiazdy.  A Gessler taką niewątpliwie jest. - Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nie ważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1 - mówi nasz informator. 

Restauratorka przebywa obecnie na wakacjach i nie udało nam się z nią skontaktować. Polsat natomiast nie odpowiedział na nasze pytania.

Magda Gessler nie boi się zmian

Do myślenia daje jednak jeden z jej ostatnich wpisów na Facebooku w który zaznacza, że nie boi się zmian… "Wiem, że droga pod prąd nie zawsze przynosi owoce, ale dla mnie odwaga bycia sobą to najcenniejsza wartość. Dla mnie życie jest ponad wszelkie granice, które ludzie stawiają sobie w swoich głowach. Mam otwarte serce, kocham świat i każdego dnia idę dumnie przed siebie, bo wierzę, że to co robię ma sens (...) Jestem nie do zatrzymania!” - napisała ostatnio. Czy to oznacza, że jest gotowa na Polsat?

Zobacz: Lara Gessler narzeka na nazwisko i znaną matkę. Przez Magdę Gessler nie ma w życiu lekko...

Pożar domu syna Magdy Gessler, Tadeusza Mullera
Sonda
Czy Magda Gessler powinna przejść do Polsatu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE