Kto zagra Magdę Gessler?

i

Autor: AKPA Kto zagra Magdę Gessler?

Wiemy, kto może zagrać Magdę Gessler w filmie o niej. Ostatnio była bohaterką skandalu

2022-07-02 5:29

Prace nad filmem o Magdzie Gessler (69 l.) ruszyły pełną parą. Produkcja będzie oparta o autobiografię restauratorki "Magda", ale największą zagadką pozostaje tytułowa rola. Za kulisami mówi się, że marzeniem Gessler jest... Joanna Opozda (34 l.), która ma już doświadczenie w filmach biograficznych, a ostatnio była bohaterką skandalu przy okazji rozstania z mężem.

Joanna Opozda to nie tylko piękna, ale przede wszystkim bardzo zdolna aktorka młodego pokolenia, która z pewnością mogłaby wcielić się w postać młodej Magdy Gessler. Nie bez znaczenia pozostają osobiste przeżycia gwiazdy - podobnie jak gospodyni "Kuchennych rewolucji", ona także musiała zmierzyć się z samotnym macierzyństwem i rozpoczynaniem życia od nowa...

O czym będzie film "Magda"?

- W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety - utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa... rzeczy które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie - powiedziała na konferencji magazynu "Forbes Women Polska" Gessler zapytana o to, czego możemy spodziewać się w filmie.

Zobacz: Joanna Opozda wygryzła Antka Królikowskiego z serialu Polsatu "Mecenas Porada"! Stracił przez nią pracę?

Ona sama bierze intensywne prace w powstawaniu obrazu - ma być reżyserką produkcji. Ma także znaczący głos jeśli chodzi o obsadę. - Magda ceni nie tylko urodę, ale talent Asi. Co więcej, uważa, że w filmie powinien także wystąpić Antek Królikowski. Jest fanką jego humoru... Nie wie jednak, czy w obecnej sytuacji ta dwójka mogłaby pojawić się razem na planie - mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy.

Ostatnią dużą rolą Opozdy była postać Brigitte Bardot w filmie "Brigitte Bardot cudowna".

Zobacz: Opozda i Królikowski dostaną rozwód kościelny? Pojawiły się nowe fakty

Zobacz jak zmieniła się Magda Gessler na przestrzeni lat:

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Sonda
Powstanie film o Magdzie Gessler. Czy to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE