Powstanie film fabularny o Magdzie Gessler

i

Autor: AKPA/Radwański

Powstanie film fabularny o Magdzie Gessler! Znamy pierwsze szczegóły

2022-06-27 10:06

Magda Gessler (69 l.) to bez wątpienia najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Rok temu gwiazda wydała swoją autobiografię. To właśnie wtedy w mediach pojawiły się informacje o filmie poświęconym jej osobie. Ostatnio Gessler potwierdziła, że prace nad produkcją już trwają. Jaką rolę w projekcie będzie odgrywać sama restauratorka?

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Legendarna restauratorka podbiła serca widzów prowadzonym przez siebie show "Kuchenne rewolucje". Jej nazwiskiem sygnowane są restauracje w całej Polsce. Jest również właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu lokali. W zeszłym roku ukazała się autobiografia restauratorki zatytułowana "Magda". To właśnie wtedy w mediach pojawiły się informacje o filmie poświęconym jej osobie. Jak udało nam się ustalić, na sprzedaży praw do swojej historii Gessler mogła zarobić nawet 500-600 tys. złotych.

Podczas ostatniej konferencji "Forbes Women Polska" restauratorka potwierdziła, że bierze aktywny udział w pracach nad filmem. Scenariusz produkcji ma być oparty na jej autobiografii. Gwiazda dodała, że w filmie nie zabraknie w nawiązań do jej osobistych, często trudnych doświadczeń.

- W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety - utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa… rzeczy które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie - powiedziała.

Z nieoficjalnych informacji serwisu Wirtualnemedia.pl wynika, że Magda Gessler będzie współpracowała z ekipą jako reżyserka i scenarzystka produkcji. Inne szczegóły na temat filmu, takie jak obsada i data premiery, nie są jeszcze znane.

Zobacz zdjęcia Magdy Gessler w naszej galerii!

Piotr Ikonowicz szczerze o relacjach z Magdą Gessler. Co dostał od niej na urodziny?
Sonda
Oglądasz programy Magdy Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE