Zenek zabrał żonę do Zakopanego na sylwestra

2021-12-31 5:00
Zenek i Danusia w Zakopanem
Autor: AKPA

Na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” nie może zabraknąć Zenka Martyniuka (52 l.). Król disco polo wystąpi ze swoim bandem. Do tej wyjątkowej nocy przygotowywał się od dawna, a od środy jest już na próbach w stolicy Tatr. Artysta wyjdzie na scenę aż cztery razy i w sumie zaśpiewa sześć spośród wielu swoich przebojów. Kiedy skończy bawić publiczność będzie miał czas tylko dla swojej żony Danuty (53 l.).

W sylwestrową noc ze sceny przy słynnych Krupówkach zabrzmią takie hity Zenka jak „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”, „Szczęśliwa gwiazda”, „Nie wolno zabić tej miłości”, „Nasz jest ta noc” i „Dziewczyna ze snu”. Gwiazdor zadbał nie tylko o oprawę muzyczną, ale też o wizerunek. - Na każde wyjście mam inny strój. Garnitury szyte były zagranicą, a także w Polsce, bo i tu ma swoich zaufanych projektantów - opowiada nam Zenon, który mimo problemów z synem nie traci pogody ducha. - Nowy Rok zamierzam przywitać w szampańskim nastroju. W końcu biorę udział w największym wydarzeniu muzycznym. Serdecznie zapraszam wszystkich Czytelników „Super Expressu” do wspólnej zabawy na żywo lub przed telewizorem - zachęca Zenek, który cieszy się ze spotkań z kolegami z branży, ale przede wszystkim zamierza znaleźć też chwilę na odpoczynek z ukochaną żoną Danusią i być może zostaną w górach nieco dłużej.

- Jak zwykle do Zakopanego zabieram ze sobą żonę, żeby po występach spędzić z nią miło trochę czasu. Nie zamierzamy od razu wracać do domu. Przyda nam się trochę relaksu i odpoczynku, żeby Nowy Rok rozpocząć w pełni sił - zdradza nam muzyk.

Martyniuk zadbał, by ostatni dzień 2021 roku zaznaczył się w pamięci fanów. Wieczorem zobaczą go w TVP2, a przed południem premierę będzie miała jego najnowsza piosenka, pt. „Classy Girl”, do której teledysk zrealizowano pod koniec lata nad polskim morzem.

Zenek Martyniuk w wywiadzie przed Sylwestrem Marzeń Dwójką zdradził, dlaczego Danuta Martyniuk nie wystąpiła w jego najnowszym teledysku!
Sonda
Będziesz oglądać Sylwester z Marylą Rodowicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE