Zespoł Perfect przekazał informacje o śmierci. Nie żyje prawdziwy mistrz, ogromna strata!

i

Autor: Krzemiński Jordan/AKPA; Palicki/AKPA

Miał 61 lat

Zespół Perfect przekazał informacje o śmierci. Nie żyje prawdziwy mistrz, ogromna strata!

2023-09-13 7:31

To był czarny dzień dla świata polskiej muzyki i filmu. Zespół Perfect przekazał informacje o śmierci prawdziwego mistrza w swoim fachu. Nie żyje Rafał Paczkowski - wybitny realizator dźwięku, muzyk i kompozytor. Miał 61 lat. Rafał Paczkowski realizował dźwięk na dwóch albumach grupy" "Jestem" i "Geny". Za to samo odpowiadał w wielu polskich filmach, m.in. "Trzy kolory" Krzysztofa Kieślowskiego i "Tajemniczy ogród" Agnieszki Holland,

Nie żyje Rafał Paczkowsku. Pracował z Lady Pank, Edytą Górniak i Korą

Nie żyje Rafał Paczkowski, wybitny realizator dźwięku, prawdziwy mistrz w swoim fachu. Współpracował z wieloma znakomitymi reżyserami i gigantami polskiej sceny muzycznej. - Z bólem w sercu żegnamy Przyjaciela. Odszedł genialny reżyser dźwięku, muzyk, kompozytor, aranżer - Rafał Paczkowski. Współpracował z nami przy realizacji wielu, wielu projektów płytowych. Realizator dźwięku albumów polskich i zagranicznych wykonawców. Do najbardziej znanych pozycji, które realizował, należą: "Tak! Tak!" i "Obywatel G.C." Grzegorza Ciechowskiego; "Biała armia" Bajmu; "Dotyk" Edyty Górniak; "Love" Edyty Bartosiewicz; "Tacy sami", "Zawsze tam, gdzie ty"," Na na" Lady Pank i "Ping pong" Kory - czytamy w smutnym komunikacie zamieszczonym przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. 

Zespół Perfect żegna Rafała Paczkowskiego. Miał udział w dwóch płytach

Rafał Paczkowski był także ważnym elementem legendarnej grupy Perfect, jeszcze w czasach, gdy w zespole śpiewał Grzegorz Markowski. Kapela także poinformowała o śmierci tego wyjątkowego artysty. "Z przykrością informujemy, że 9 września 2023 roku zmarł Rafał Paczkowski, muzyk i kompozytor, m.in. realizator dźwięku albumów Perfect-u "Jestem" i "Geny" - czytamy na profilu zespołu Perfect na Facebooku. Rafał Paczkowski specjalizował się przede wszystkim w realizacji dźwięku, ale ma na swoim koncie również kompozycje. To on napisał muzykę do takich hitów jak: "Wesoła szkoła" Krzysztofa Antkowiaka czy "Dłonie" Majki Jeżowskiej.

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniali się zespół Perfect i Grzegorz Markowski

Dlaczego są dwa zespoły: Kobii i Kombi? Stoi za tym afera! Historia z Koprem
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany