Żmijewski i Foremniak znów razem!

2018-02-03 3:50

Sześć długich lat czekaliśmy na tę chwilę! Małgorzata Foremniak (51 l.) i Artur Żmijewski (52 l.) znowu będą parą. Legendarna serialowa para wraca na ekrany. Jednak, jak dowiedział się "Super Express", wcale nie chodzi o "Na dobre i na złe", ale produkcję Polsatu "W rytmie serca".

Przez kilkanaście lat miliony telewidzów emocjonowały się losami Zofii Stankiewicz i Jakuba Burskiego z popularnego serialu TVP 2 o szpitalu w Leśnej Górze. Scenarzyści zadbali o to, aby ich wątek w "Na dobre i na złe" był ciekawy - nie zabrakło rozstań, zdrad, śmiertelnych chorób. Sześć lat temu aktorzy doszli jednak do wniosku, że serial zaczyna im ciążyć. Najpierw odszedł z niego Żmijewski, chwilę później Foremniak. Grani przez nich bohaterowie wyjechali za granicę i słuch po nich zaginął. Aktor poświęcił się roli księdza w "Ojcu Mateuszu", a aktorka szukała szczęścia w innych produkcjach - z mniejszym lub większym sukcesem. Dwa lata temu chciano ich sprowadzić z powrotem, ale oboje odmówili. - Dla niej to zamknięty rozdział. Oczywiście, furtka jest otwarta, ale nie planuje powrotu. Na pewno nie teraz - mówiła nam wtedy przyjaciółka Foremniak.

W rytmie serca 2 sezon. Julia Wieniawa dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Ale co się odwlecze... Niespodziewanie losy aktorów splotły się ponownie. Jak udało nam się dowiedzieć, Żmijewski dołączył do drugiego sezonu "W rytmie serca" i będzie obecny już od pierwszych odcinków. - Aktor zagra dawną miłość serialowej Olgi Krajno (Małgorzata Foremniak). Jego bohater po latach powraca do Kazimierza Dolnego. Okaże się, że uczucie między nimi nie wygasło. Żmijewski będzie obecny przez cały sezon - mówi nam osoba związana z produkcją serialu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE