Magda Narożna Sylwester Marzeń z Dwójką

i

Autor: Podlewski / AKPA Magda Narożna Sylwester Marzeń z Dwójką

Znacie ją bardzo dobrze

Znamy kolejną zagraniczną gwiazdę Sylwestra Marzeń z Dwójką! To prawdziwa gratka dla fanów

2022-12-29 18:20

TVP przygotowuje się do organizacji kolejnego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Już 31 grudnia na scenie w Zakopanem wystąpią polskie gwiazdy, ale nie zabraknie też zagranicznych akcentów. Jednym z artystów, który specjalnie zawita na południe Polski, będzie... Thomas Anders (59 l.)!

Koniec 2022 roku zbliża się wielkimi krokami. Już za dwa dni pożegnamy ostatnich 12 miesięcy, niektórzy zrobią to podczas hucznych imprez plenerowych. Dwie największe zorganizuje w tym roku Polsat oraz TVP. Druga z telewizji, po raz kolejny zresztą, zdecydowała się na zakopiańskie klimaty. Na południe kraju przybędą największe sławy z Polski, ale i z zagranicy. Jakie gwiazdy będą rozgrzewały publiczność u podnóża gór?

Znamy kolejną zagraniczną gwiazdę Sylwestra Marzeń z Dwójką! To prawdziwa gratka dla fanów

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką wystąpią m.in.: Sławomir i Kajra, Zenek Martyniuk, zespół Boys, Piękni i Młodzi, Viki Gabor, Sara James, Justyna Steczkowska czy Edyta Górniak. Zdecydowanie najwięcej mówi się o ostatnich dwóch paniach, które nie pałają do siebie sympatią, przynajmniej tak twierdzi wykonawczyni hitu "To nie ja". Być może na scenie show skradnie im jednak inna gwiazda, jaka została ogłoszona przez TVP. W Zakopanem wystąpi Thomas Anders, znany szerszej publiczności z formacji Modern Talking.

- Polscy fani kochają jego piosenki jak mało kto! Thomas Anders zaśpiewa dla was na największej imprezie roku - czytamy na Instagramie.

Warto dodać, że po tym, jak Mel C odwołała swój występ podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, wszyscy niecierpliwie czekają, aż publiczny nadawca ogłosi najważniejszą gwiazdę imprezy. Jak dowiadujemy się z jednego z internetowych wpisów na stronie Bądźmy Razem TVP, widzowie na pewno będą usatysfakcjonowani.

Jak myślicie, o kim mowa?

Sonda
Sylwestrowa Moc Przebojów czy Sylwester Marzeń z Dwójką - co wolisz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany