Krzysztof Cugowski TTBZ

i

Autor: INSTAGRAM Krzysztof Cugowski TTBZ

Znamy kolejnego uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To syn znanego piosenkarza

2021-07-18 14:18

To będzie wyjątkowa edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z bardzo mocnymi nazwiskami. Po tym jak ogłoszono, że w muzycznym show wystąpi Basia Kurdej-Szatan (36 l.), Paulina Sykut-Jeżyna (40 l.) czy Tomasz Ciachorowski (41 l.), przyszedł czas na kolejnego uczestnika. Jest nim syn znanego i bardzo utalentowanego piosenkarza, którego większość piosenek z pewnością znacie na pamięć. Poznajcie szczegół.

Poznaliśmy kolejnego uczestnika show Polsatu. Już jesienią w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy syna Krzysztofa Cugowskiego (71 l.). Krzysztof Cugowski Junior (23 l.) to bardzo utalentowany chłopak, który podobnie jak ojciec i starsi bracia, próbuje podbić polki rynek muzyczny. O jego talentach możemy dowiedzieć się z wpisu, który pojawił się na oficjalnym Instagramie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

"Krzysztof 'Chris' Cugowski - to imię i nazwisko nie jest przypadkowe. Dzisiejsza data ujawnienia Chris - 18.lipca - też nie jest przypadkiem, bo właśnie dziś obchodzi urodziny. Chris ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. Muzyka jest nieodłączną częścią jego życia. Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek - czytamy.

Krzysztof ma również na swoim koncie kilka osiągnięć aktorskich. 

"Aktorstwa uczył się już w liceum, a potem w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Stamtąd trafił na plan serialu Netflixa "Bridgertonowie", co było dla niego niezapomnianą przygodą. Mamy nadzieję, że super przygodą będzie dla niego również udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo - czytamy. 

Jak myślicie, Krzysztof ma szansę na wygraną?

ZOBACZ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Tomasz Ciachorowski kolejnym uczestnikiem show Polsatu!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piotr Gawron – Jedlikowski jako Magdalena Narożna!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - czyje to metamorfozy?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu jako Zbigniew Wodecki?
Zdjęcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE