Eliza Gwiazda będzie mamą?

i

Autor: AKPA

Tylko u nas!

Znana celebrytka w ciąży? Była na USG, a potem oglądała wózki dla dzieci! Zdjęcia nie kłamią. Mamy komentarz przyjaciółki!

2023-09-09 17:26

Wygląda na to, że wielkie szczęście uśmiechnęło się do znanej i lubianej aktorki, prezenterki i influencerki. Wszystko wskazuje na to, że Eliza Gwiazda jest w ciąży. Jeśli doniesienia się potwierdzą to za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej trzecia pociecha. Pozostaje pytanie, kim jest ojciec? Niedawno mówiło się o jej bliskiej relacji z Jarosławem Kretem.

Eliza Gwiazda wręcz promienieje. W jej oku pojawił się wyjątkowy błysk, a szeroki uśmiech niemal nie schodzi z jej twarzy. Zauważyliśmy również, że ostatnio nieco zaokrągliła się na twarzy i w okolicach brzucha. Celebrytka niedawno została przyłapana przez paprazzi jak wychodziła z budynku, w którym można wykonać badanie USG. Gorliwie wpatrywała się w jakieś papiery, prawdopodobnie w dokumentację medyczną. Kilka dni później Eliza pojawiła się na evencie marki, produkującej wózki i łóżeczka dziecięce oraz zabawki i akcesoria dla niemowląt. Gwiazda szczególnie interesowała się łóżeczkami dla noworodka oraz wózkami. Zadawała wiele pytań ekspertom oraz gorliwie testowała zaprezentowany sprzęt. Coś zatem musi być na rzeczy.

Z kim spotyka się Eliza Gwiazda?

Eliza Gwiazda jest już szczęśliwą mamą dwóch uroczych dziewczynek,  których ojcem jest jej były mąż. W jednym z wywiadów mówiła, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii powiększenia rodziny. Wiosną jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość o tym że Eliza spotyka się z Jarosławem Kretem. W agencjach prasowych nie brakuje ich wspólnych zdjęć. Czyżby to z nim zdecydowała się na nowy rozdział w życiu? - Eliza uwielbia dzieci. Z dziewczynkami ma świetny kontakt. Dba o nie i naprawdę dobrze je wychowała. Ostatnio coraz częściej mówiła, że chciałaby mieć jeszcze synka - zdradza „Super Expressowi” przyjaciółka artystki.

Cóż, trzymamy kciuki za zdrowie przyszłej mamy, która już w najbliższą niedzielę w Grodzisku Mazowieckim poprowadzi charytatywny pokaz mody "Gwiazdy Dzieciom" z udziałem wielu medialnych osób.

Kliknij w poniższą galerię: Znana celebrytka w ciąży? Eliza Gwiazda była na USG, a potem oglądała wózki dla dzieci!

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Quiz. Jak dobrze pamiętasz piosenki Wojciecha Młynarskiego? Te teksty dały się we znaki władzy PRL

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment piosenki „Nowa jElita”. „I tak myślę sobie kończąc ten kuplecik, że ten lekarz będzie eksperymentował, i jak dobrze się postara, to choroba będzie stara...”
Listen on Spreaker.