Aktorki, wokalistki i dziennikarki jak zawodowe modelki na evencie Gwiazdy Dzieciom

i

Autor: AKPA

Brawo!

Aktorki, wokalistki i dziennikarki jak zawodowe modelki na evencie "Gwiazdy Dzieciom"

Mogły niedzielne popołudnie spędzić w inny sposób, ale zdecydowały się poświęcić czas dzieciakom. Znane aktorki, wokalistki i dziennikarki 4 czerwca przybyły do Grodziska Mazowieckiego, by wziąć udział w charytatywnym pokazie mody „Gwiazdy Dzieciom”. Event uświetnił występ Iwony Węgrowskiej.

4 czerwca w Grodzisku Mazowieckim, na terenie sportowo-rekreacyjnego ośrodka Stawy Walczewskiego, odbył się charytatywny pokaz mody "Gwiazdy dzieciom". Była to już 16. letnia edycja tego wydarzenia, podczas którego znane osoby występują razem z dziećmi, podopiecznymi Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku.

W słoneczne popołudnie, w pięknej wakacyjnej scenerii kolekcje letnich ubrań polskich projektantów i firm odzieżowych prezentowali na sobie: Iwona Węgrowska, Monika Richardson, Emilia Dankwa, Maja Hyży, Anna Powierza, Jarosław Kret, Piotr Mróz, Vanessa Rojewska, Weronika Korol, Martyna Rokita, Karolina Motylewska, Kinga Trzeszkowska. Na wybiegu królowały kolorowe i zwiewne sukienki, jasne garnitury i koszule, szorty, t-shirty, kimona, moda plażowa. Gwiazdy zaprezentowały się w strojach: Miss City Official, Italian Fashion, Caterina, DKaren, American Way, EC Elizabeth Collection, Inblu, Tono, Volcano, Ulińscy, Befado, Brandex, Ombre, Mała Mi, Kimono By Me. Wydarzenie poprowadziła Eliza Gwiazda. Muzyczną gwiazdą była Iwona Węgrowska, która zaśpiewała swoje największe hity oraz premierowy utwór „Wojna serc”. Ciekawostką jest, że w klipie do piosenki wystąpiła Eliza Gwiazda. - Cieszę się, że mogę uczestniczyć w akcjach charytatywnych. Oddawać serce wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. To coś pięknego! Ja oddaję swoje serce dzieciakom i zwierzętom. Śpiewanie przed publicznością to czysta przyjemność. Kocham śpiewać i pokazywać emocje, które mogę też czerpać od ludzi. Wspieram i śpiewam - powiedziała Iwona Węgrowska. - Dzieci otrzymują w prezencie wszystkie ubranka, w których występują na wybiegu. Mamy też konkursy dla dzieci, które przyszły obejrzeć pokaz. Zaprosimy je na nasz zielony dywan, aby mogły wystąpić w roli modeli. Do wygrania jest m.in. piękna piżamka włoskiej marki odzieżowej. Po raz kolejny zbieramy pieniądze dla Hani, dziewczynki z Grodziska, która przeszła operację i potrzebuje rehabilitacji. Pomaga nam w tym firma DKaren - dodała Hanna Głowacka, pomysłodawczyni i organizatorka pokazu "Gwiazdy dzieciom".

Wszystkie zdjęcia z pokazu w galerii: Aktorki, wokalistki i dziennikarki jak zawodowe modelki na evencie "Gwiazdy Dzieciom"

Janusz Onufrowicz autor powieści kryminalnej „Szczątki”: Porzuci aktorstwo dla pisania książek?
Sonda
Wspierasz finansowo organizaje charytatywne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany