Ponętna Iwona Węgrowska wraca z nowym klipem! Kusi w basenie, śpiewa o rozstaniu. Będzie hit? TYLKO U NAS

i

Autor: Materiały prasowe Ponętna Iwona Węgrowska wraca z nowym klipem! Kusi w basenie, śpiewa o rozstaniu. Będzie hit? TYLKO U NAS

Premiera tylko u nas!

Ponętna Iwona Węgrowska wraca z nowym klipem! Kusi w basenie, śpiewa o rozstaniu. Będzie hit? TYLKO U NAS

2023-06-01 12:00

Iwona Węgrowska (41 l.) zasłynęła takimi hitami jak "Cztery lata" czy "Pokonaj siebie", nagranym wspólnie z Piotrem Kupichą z zespołu Feel. Ostatnio eksperymentowała z muzyką taneczną, ale jej fani najbardziej kochają ją w nastrojowych utworach o miłości. Dlatego nagrała właśnie przejmujący utwór "Wojna serc" i prezentuje emocjonalny teledysk z udziałem gwiazd telewizji. I choć w piosence śpiewa o rozstaniu, Iwona Węgrowska zapewnia, że nie opisywała w niej swojej własnej historii. Zobaczcie premierowo teledysk do piosenki "Wojna serc" tylko na SE.pl.

Iwona Węgrowska ma wizerunek, który powoduje, że ludzie zapominają czasem, że za tą wygadaną dziewczyną z dużym dekoltem stoi wielki talent wokalny. Głos piosenkarki klasyfikuje się jako 4-oktawowy. I choć ostatnio Iwona eksperymentowała z muzyką taneczną, jej fani zdecydowanie najbardziej kochają ją w romantycznych utworach i właśnie taki nagrała. To przejmująca, pełna emocji piosenka o tytule "Wojna serc". Do współpracy nad piosenką Iwona Węgrowska zaprosiła DJ-a Casprov, a polski tekst napisała Ewelina Kordy.

Teledysk do utworu "Wojna serc" można zobaczyć premierowo TYLKO NA SE.PL!

Iwona Węgrowska nagrała do piosenki równie przejmujący teledysk. Zagrali w nim influencerka i aktorka Eliza Gwiazda oraz znany z pierwszej edycji show "Love Island. Polska" Marcin Puciek. W klipie Węgrowska przygląda się codziennym losom pary, w związku której aż kipi od negatywnych emocji. 

- "Wojna serc jest dedykowana wszystkim, którzy tkwią w związkach, a tak naprawdę żyją osobno. Są ze sobą, bo boją się, że osobno sobie nie poradzą. Że świat im się zawali, gdy już nie będą razem. A przecież życie daje mnóstwo możliwości. Wystarczy chcieć, a głowa wtedy mówi, że wszystko można. Potęga podświadomości i siła charakteru. Świat się nie kończy, gdy coś się wali. Weźmy się wszyscy w garść i do przodu! Bo życie mamy jedno. I to, jak je przeżyjemy, zależy tylko od nas samych - mówi Iwona Węgrowska.

I choć Iwona Węgrowska kilka tygodni temu rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem jej córki, zapewnia, że piosenka nie opowiada jej prywatnej historii i powstała przed rewolucją, która wydarzyła się w jej życiu.

Zobaczcie teledysk Iwony Węgrowskiej "Wojna serc" już teraz tylko u nas:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany