O tym się mówi!

Znalazł sobie nową Tadlę. Przedstawił jej nawet syna. Kim jest piękność u boku Jarosława Kreta?

2023-06-07 21:41

Wiele wskazuje na to, że mamy nową parę w show-biznesie. Na salonach mówi się po cichu, że Jarosław Kret i Eliza Gwiazda mają się ku sobie. Najprawdopodobniej coś jest na rzeczy, bo były narzeczony Beaty Tadli i piękna celebrytka podczas jednej z ostatnich imprez niemal każdą wolną chwilę spędzali w swoim towarzystwie, szepcząc sobie czule do uszka i wymieniając gorące spojrzenia.

Najwyraźniej Eliza Gwiazda ma szansę zająć miejsce u boku Jarosława Kreta, który od pamiętnego rozstania z Beatą Tadlą nie stworzył żadnego dłuższego związku. Teraz pojawiły się pogłoski, że sympatyczny pogodynek spotyka się z Elizą Gwiazdą, aktorką i dziennikarką, którą doskonale znają również widzowie „Pytania na śniadanie”. Piękna brunetka o orzechowych oczach, urodą nieco przypominająca jego byłą partnerkę podobno skradła jego serce. W miniony weekend Eliza prowadziła w Grodzisku Mazowieckim charytatywną imprezę „Gwiazdy Dzieciom”. W pokazach mody uczestniczył również Jarek Kret. Kiedy pojawiał się na wybiegu na twarzy prezenterki pojawiał się szeroki uśmiech. Nie szczędziła mu również komplementów na oczach wszystkich. - Jak Jarek wkroczył na wybieg to wyszło słońce - tak brzmiał jeden z jej komentarzy. Wiele osób mocno zastanawia się, czy to jest przyjaźń, czy kochanie?

Kret przedstawił swojej sympatii syna!

Jak dowiedział się „Super Express” ta znajomość trawa już od dłuższego czasu, a para zna się od kilku lat. Widać, że się lubią. - Jarek i Eliza flirtowali ze sobą w przerwach pomiędzy oficjalnymi wyjściami. Wymieniali znaczące spojrzenia, niby przypadkiem ocierali się o siebie. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Chętnie pozowali do zdjęć. Za kulisami wydarzenia Jarek przedstawił Elizie swojego nastoletniego syna - zdradza nam osoba z otoczenia celebrytów. Sami zainteresowani milczą w tej sprawie, ale nie od dziś wiadomo, że jak ktoś nie zaprzecza to znaczy, że w plotce ukryte jest ziarno prawdy.

„Super Express” trzyma kciuki za szczęście obojga!

Kim jest Eliza Gwiazda?

Eliza Gwiazda to bywalczyni warszawskich salonów, ekspertka Pytania na śniadanie" w wielu dziedzinach życia oraz influencerka. Zagrała kilkanaście niewielkich ról w polskich filmach i serialach, w tym u Patryka Vegi w "Polityce". Znamy ją również z reklam.

Polecamy galerę Eliza Gwiazda nową miłością Jarosława Kreta?

Miłosne manewry dziennikarki na urodzinach kurortu w Juracie. Tadla kusi męża
Sonda
Czy lubisz Jarosława Kreta?
Listen on Spreaker.