Znany projektant ujawnia modowych mistrzów lata!

2019-09-06 17:12

Sezon letni mamy za sobą, wiec czas na podsumowanie modowe i wyłonienie 3 najlepiej ubranych gwiazd. Imprez z udziałem celebrytów było naprawdę sporo, a gwiazdy dwoiły się i troiły żeby wyglądać niczym milion dolarów jak na czerwonym dywanie w Hollywood. Warszawa tego lata była na prawdę gorąca w modzie. Wyłaniając tych najlepszych kierowałem się nie tylko obecnymi trendami, ale również unikatowym stylem. Bo tak na prawdę w modzie chodzi o to, aby dobrze dobrać nie tylko ubranie, ale również dodatki.

Bez dwóch zdań królową okazała się po raz kolejny Magda Gessler. Jej fantazyjne stroje przepełnione pięknymi kolorami, tkaniny we wzory niczym z baśni oraz mnóstwo biżuterii to strzał w dziesiątkę. Magda doskonale wie jak bawić się modą i ją kontrolować. W jej wypadku „dużo znaczy dobrze.” Jest jedną z niewielu gwiazd w Polsce, która sama się ubiera bez pomocy stylistów. Większość z jej strojów to jej własne projekty. Ja dla Magdy osobiście projektuję biżuterię od kilku lat z czego jestem bardzo dumny.

Magda Gessler na prezentacji ramówki TVN

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Magda Gessler na prezentacji ramówki TVN

W tym rankingu nie może zabraknąć oczywiście Małgorzaty Rozanek-Majdan. Gwiazda TVN to klasa sama w sobie i również tego lata dowiodła tego. Prezentowała się nam za każdym razem, nie tylko oficjalnie, w taki sposób, że doskonale uwydatniała atuty piękna kobiecego. Z jej kreacji tego lata można zaczerpnąć mnóstwo inspiracji. Obuwie również wiele mówi o jej stylu. Wszystko od fryzury po przez makijaż i torebki jest nienagannie idealne.

MAŁGORZATA ROZENEK MAJDAN_1PUBL

i

Autor: paparaty MAŁGORZATA ROZENEK MAJDAN

Nie mógł bym zakończyć letniego podsumowania modowego bez włączenia w szereg nowego prowadzącego „Dzień Dobry TVN” Piotra Wojtasika. Jego styl jest tak niesamowity. że powinien doczekać się swojej okładki w magazynie „Vogue”.

Brawo dla najlepszej trójki modowej lata 2019!

Daniel Jacob Dali

i

Autor: ARCHIWUM Znany projektant mody Daniel Jacob Dali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany