Żona Palikota - Kim jest Monika Kubat - ZDJĘCIA!

2011-10-12 18:59

Druga małżonka kontrowersyjnego polityka Janusza Palikota, ma aspiracje gwiazdy. Atrakcyjna i elegancka Monika Kubat, wkracza w świat wielkiej polityki i polskiego show-bizensu. Swoje spektakularne wejście zaliczyła podczas wieczoru wyborczego, który okazał się niezwykłym sukcesem dala Ruchu Palikota.

Monika brylująca obecnie u boku lidera partii Janusza Palikota, pochodzi z Krytowa w Kotlinie Kłodzkiej (Dolnośląskie). Janusza Palikota poznała w 2007 roku. Ówczesny poseł związany z Platformą Obywatelską (jak wyznał jakiś czas temu w jednym z wywiadów), wypatrzył Monikę w teatrze Gardzienice w Lublinie. Kubat pracuje tam jako asystentka reżysera. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Para zakochała się w sobie a pół roku później pobrała się i wyprawiła huczny ślub.

Atrakcyjna Monika do tej pory rzadko pojawiała się publicznie. Młodsza o 12 lat od swojego męża kobieta, błysnęła dopiero w dzień wyborów. Kubat nie rozstawała się mężem - najpierw towarzyszyła Palikotowi w lokalu wyborczym, gdzie skupiła na sobie całą uwagę mediów. Później brylowała w czasie wieczoru wyborczego ubrana w czerwoną suknię. Monika pokazała, że jest ważną częścią w życiu zwycięskiego szefa partii.

Palikot obecnie wraz Moniką wychowują dwoje wspólnych dzieci - syna Franciszka i córkę Zofię. Polityk ma także dwoje dorosłych dzieci: Aleksandra i Emila, z pierwszego małżeństwa z Marią Nowińską.

Czy Monika Kubat będzie nową gwiazdą?