Żona Piotra Adamczyka zagrała z Bradem Pittem. Przytulił mnie i powiedział, że jest w szoku

i

Autor: AKPA(2)

"Wszyscy bili mi brawo"

Żona Piotra Adamczyka zagrała z Bradem Pittem. "Przytulił mnie i powiedział, że jest w szoku"

2022-12-04 21:50

Karolina Szymczak (31 l.) i Piotr Adamczyk (50 l.) od dłuższego czasu na stałe mieszkają w Los Angeles i właśnie tam robią kariery. Aktorka już wkrótce pojawi się w najnowszym filmie Damiena Chazella ("La La Land"), w którym partneruje Bradowi Pittowi. Teraz opowiedziała o tej współpracy. "Był speszony i nieśmiały" - mówiła. Zdradziła też, czy jej mąż jest zazdrosny o hollywoodzkiego amanta.

Z pewnością są osoby, które nie wiedzą, że Piotr Adamczyk, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, jest mężem koleżanki po fachu. Karolina Szymczak, młodsza od gwiazdora o 19 lat, nie robi może spektakularnej kariery nad Wisłą, jest za to bardzo dobrze znana w Stanach Zjednoczonych, w których wraz z mężem na co dzień mieszka. 31-latka ma się czym pochwalić - 23 grudnia do kin wejdzie najnowszy film z jej udziałem. To "Babilon" w reżyserii nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazella, który stworzył takie filmowe hity, jak m.in. "La La Land". "Babilon" zapowiada się także na niezły kinowy przebój, w dużej mierze dzięki obsadzie. Na ekranie bowiem zobaczymy m.in. Margot Robbie, Olivię Wilde, Tobeya Maguire'a oraz Brada Pitta. I to właśnie temu ostatniemu partneruje polska aktorka.

Polka u Oscarowego reżysera. "Babilon" to będzie hit?

W niedzielnym (4 grudnia) "Dzień Dobry TVN" żona Adamczyka opowiedziała o tej wyjątkowej współpracy. "To był zwykły casting, który zrobiłam w 2020 roku w pandemii i nagle po roku dostałam telefon od swojego menadżera. Zapytał, czy pamiętam projekt Babilon Damiena Chazelle'a? »Oni by chcieli, żebyś jeszcze raz nagrała ten casting, ale tym razem po węgiersku. (...) Na jutro«. Ja mówię: »Na jutro mam się nauczyć węgierskiego i zagrać po węgiersku? To jest niemożliwe dla mnie« - mówiła w rozmowie z Kingą Burzyńską. Mimo wszystko zebrała się w sobie, nagrała scenę i bardzo się spodobała. 

Karolina Szymczak w euforii. "Brad Pitt powiedział, że 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego występu"

Niedługo później okazało się, że jej filmowym partnerem będzie Brad Pitt (58 l.) "Zaskoczył mnie tym, że na początku, jak mieliśmy się sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały. Bardzo się speszył" - opowiadała. "Po scenie mnie przytulił, więc i tak mimo wszystko mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny, i to było bardzo, bardzo miłe. Bo ja miałam rzeczywiście bardzo wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Brad Pitt podszedł do mnie, powiedział, że jest w ogromnym szoku, że 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego występu" - nie kryła radości.

Piotr Adamczyk zazdrosny o Brada Pitta?

Powiedziała też o reakcji swojego męża na aktorskie spotkanie żony z takim przystojniakiem. Zdradziła, że usłyszała od ukochanego tylko jedną rzecz: "Jeśli miałabyś mnie dla kogoś zostawić kiedykolwiek w życiu, to może być tylko Brad Pitt". 

Sonda
Czy byłeś kiedyś w Hollywood?
Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają