Żora Korolyov

i

Autor: Akpa

Żora Korolyov nie żyje! Nagła śmierć tancerza z "Tańca z Gwiazdami"

2021-12-21 22:54

Żora Korolyov (†34 l.) nie żyje. Wiadomość o śmierci tancerza znanego z "Tańca z Gwiazdami" jest ogromnym szokiem. O odejściu artysty poinformował Czadoman, zamieszczając w sieci ich ostatnie wiadomości. Udało nam się nieoficjalnie ustalić przyczynę śmierci.

Taneczny świat pogrążony jest w żałobie. Nie żyje Żora Korolyov - lubiany tancerz i osobowość znana m.in. z "Tańca z Gwiazdami". Jego taneczne popisy na antenie TVN, a później Polsatu śledziły miliony Polaków. Na parkiecie towarzyszył m.in. Agnieszce Cegielskiej, Dominice Gwit, Karolinie Gorczycy czy Kasi Cerekwickiej. Oprócz sukcesów w tańcu, Żorę można było oglądać w tak popularnych serialach jak: "Egzamin z życia" czy "Pierwsza miłość". Korolyov próbował swoich sił także w programie wokalnym Polsatu "Jak oni śpiewają". Żora Korolyov pochodził z Ukrainy, ale od ponad 18 lat mieszkał w Polsce. Był synem stewardesy i zawodowego piłkarza

Żora Korolyov nie żyje

O śmierci Żory Korolyova poinformował w sieci Czadoman. Muzyk zamieścił w sieci wpis, w którym napisał: "To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie...". Muzyk swój wpis uzupełnił screenem z ostatnich wiadomości, jakie wymienił z tancerzem. 

Przeczytaj także: Kim był Żora Korolyov? Historia jego krótkiego życia jest niesamowita

Czadoman poinformował o śmierci Żory Korolyova

i

Autor: Paweł "Czadoman" Dudek/Instagram Nie żyje popularny tancerz z "Tańca z gwiazdami"

Partnerka Żory Korolyova poinformowała o jego śmierci

We wtorek, 21 grudnia, późnym wieczorem, odejście tancerza potwierdziła w sieci jego ukochana - Ewelina Bator. Aktorka znana z "Barw szczęścia" opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie Żory Korolyova i podziękowała mu za piękne 5 lat wspólnego życia.

Żora Korolyov - przyczyna śmierci

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. - Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawnia informatorka "Super Expressu".