2 edycja Warsaw Shore! W nowym odcinku poznamy nowych uczestników Ekipy z Warszawy!

2014-04-28 0:22 micpen

Już w niedzielę 27 kwietnia o godzinie 23 będziemy świadkami kolejnej odsłony drugiego sezonu Warsaw Shore. W drugim odcinku Ekipy z Warszawy czeka nas nie lada neispodzianka. Poznamy nowych uczestników programu, Alana i Alicję!

W kolejnym, drugim już odcinku nowej edycji Warsaw Shore poznamy nowych uczestników programu. Do imprezowego domu „ekipowiczów” zawitają Alicja i Alan, którzy wprowadzą niemałe zamieszanie!

Alicja to śliczna, drobna blondynka, która bez wątpienia będzie stanowić poważną konkurencję dla dziewczyn z ekipy. Alicja kocha taniec i śpiew na karaoke. Jest też niezłą flirciarą! Jak twierdzi jej uroda wzbudza „podziw facetów” i „zazdrość kobiet”. Na co dzień mieszka i studiuje w Holandii.

Zobacz też: Warsaw Shore 2. Trybson i Eliza są szczęśliwi i czekają na dzidziusia: Tu będzie stała kołyska Trybsiątka!

Trybson może się obawiać! Wygląda na to, że w ekipie pojawi się ostra rywalizacja! Drugim nowym uczestnikiem Warsaw Shore jest Alan. Jak przystało na rasowego „ekipowicza” Alan jest przystojny i wysportowany. Swoje mięśnie wyrzeźbił dzięki treningom sztuk walki- Muay Thai, MMA i K-1.

Nowych członków Ekipy z Warszawy poznamy w drugim odcinku drugiej edycji Warsaw Shore. Początek w niedzielę o 23.00 na MTV!

Polub nas na Facebooku