40 kontra 20: Fani krytykują Roberta Kochanka. Mają dość wybrednego uczestnika

2021-08-04 15:48
40 kontra 20. Robert Kochanek
Autor: Facebook 40 kontra 20 TVN7 40 kontra 20: Fani krytykują Roberta Kochanka. Mają dosyć wybrednego uczestnika

Nowe reality show stacji TVN7 wzbudza ogromne kontrowersje. Choć fani krytykują założenia "40 kontra 20", wciąż śledzą perypetie uczestników. Robert Kochanek wyjątkowo nie przypadł im do gustu. Jego decyzje wywołały falę krytyki! Zarzucają mu brak zdecydowania.

"40 kontra 20" to nowy program stacji TVN7, w którym to dwie grupy pań - 40-latki oraz 20-latki - walczą o względy dwóch panów - 40-latka i 20-latka. Od początku trwania reality show nie wywoływał pozytywnych odczuć. Jednym z panów, który jest celem zgromadzonych w hotelu panień, jest Robert Kochanek. Mężczyzna brał kiedyś udział w innym programie rozrywkowym - przeczytacie o tym więcej TUTAJ. Jego zachowanie nie przypadło widzom do gustu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

40 kontra 20. Robert Kochanek odrzucił Kingę

Dotychczas Kochanek, mieszkający wraz ze swoją grupą w willi, nie zyskał sympatii widzów. W ewentualnej poprawie wizerunku nie pomagają mu jego decyzje. Zmanipulowany przez pozostałe uczestniczki odrzucił Kingę, która zdaje się być jedyną szczerą kobietą w jego otoczeniu. W ostatniej chwili przejął ją drugi mężczyzna - Bartek - i zaprosił na glamping.

40 kontra 20. Fani wzburzeni zachowaniem Kochanka!

Ta decyzja zszokowała fanów! Uważają, że Kochanek popełnij ogromny błąd - odrzucił jedyną szczerą wobec niego kobietę i uległ manipulacjom pozostałych uczestniczek. Widzowie w szczegółowy sposób podsumowują zachowanie 43-latka.

"Serio, Robert? Zupełnie go nie rozumiem. Powiedział Kindze, że jej nie ufa, wybrał Martę. To dzięki Bartkowi Kinga wciąż jest w programie. Kiedy została, Robert stwierdził, że potrzebuje czasu, chce odetchnąć i popatrzeć na nią z daleka. A kiedy Kinda faktycznie utrzymuje dystans, ma do niej pretensje i mówi, że zachowuje się jak dziecko.Nie dziwię się, że Kinga nie chce znowu wykazać inicjatywy, skoro już tyle razy ją odrzucił. Robert nie ufa Kindze, a co ona ma myśleć, kiedy on bawi się na trzy fronty (co najmniej)? Jak ma mu w pełni ufać?Niby Robert starszy i powinien lepiej rozumieć pewne sytuacje. A dla mnie to on zachowuje się jak niezadowolone dziecko, bo nagle Kinga już za nim nie lata" 

- czytamy po jednym z postów na oficjalnym koncie programu. Negatywnych słów nie brakuje! Widzowie zarzucają Kochankowi niedojrzałość, a nawet - bycie "złym człowiekiem". Zgadzacie się z tym? Oglądacie program?

40 kontra 20. O czym jest program?

"40 kontra 20" to reality show, w którym udział bierze dwóch mężczyzn: 43-letni Robert oraz 24-letni Bartosz i to oni są głównymi bohaterami. Otaczają ich piękne panie, które podzielone są wstępnie na dwie grupy: czterdziestki oraz dwudziestki. Jak czytamy na oficjalnej stronie programu: "jednym z najważniejszych momentów reality jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy, którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać jej szansę na zbudowanie z nim relacji. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te które wybrał Junior w Glampingu". Oznacza to, że jedna grupa zazna niebywałych luksusów, natomiast druga - pryszniców pod gołym niebem. Podczas odbywających się raz w tygodniu eliminacji, program opuszczą dwie uczestniczki. W "40 kontra 20" nie ma prowadzącego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE