Bohaterski czyn gwiazdy TVN. Tak Agnieszka Woźniak-Starak uratowała biedaka. Mamy zdjecia!

2021-04-12 17:04 pam
Agnieszka Woźniak-Starak uratowała kundelka
Autor: papara18 Agnieszka Woźniak-Starak uratowała kundelka

Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka Woźniak - Starak (43 l.) ma wielkie serce dla zwierząt. Gwiazda TVN od lat ubóstwia psy, które traktuje wręcz po królewsku. Nie potrafi też przejść obojętnie wobec tych które nie miały tyle szczęścia co jej zwierzaki. Kiedy więc dwa dni temu znalazła pod studiem nagraniowym przestraszonego kundelka w sędziwym wieku od razu zainteresowała się jego losem.

Gdy obeszła okolicę i nikt nie przyznał się do „zguby”, zabrała psiaka do domu, nakarmiła i rozpoczęła poszukiwania jego pana za pomocą sieci. Na szczęście historia skończyła się happy endem, a Stefan, bo tak ma na imię uroczy piesek, dzięki dziennikarce szczęśliwie wrócił do swoich właścicieli. Agnieszka podziękowała za pomoc internautom, którzy jak zwykle nie zawiedli.

- I jeszcze jeden happy end, Stefan wrócił do swoich właścicieli! I znowu dzięki Wam, szacun za czujność - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze