Agustin Egurrola z ciężarną żoną. Poród lada moment

2021-02-28 15:30 kaja
Agustin Egurrola
Autor: AKPA

W życiu Agustina Egurroli ostatnio dużo się dzieje. Choreograf zdecydował się przejść do TVP przez co oberwało mu się od swoich byłych współpracowników. Jednak mężczyzna bardziej zapewne przejmuje się zbliżającym porodem swojej ukochanej narodzinami upragnionego dziecka. Egurrola pochwalił się właśnie na swoim Istagramie romantycznymi zdjęciami z ciążowej sesji. Fotografie robią wrażenie i pokazują, że choreograf nie może doczekać się chwili kiedy zostanie ojcem.

Minione miesiące to w życiu Agustina Egurroli czas zawirowań w życiu prywatnym. Gwiazdor pod koniec 2020 wziął cichu ślub ze swoją partnerką Dianą, a teraz para oczekuje przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Wszystko wskazuje, że szczęśliwy ojciec już nie może doczekać się rozwiązania. Egurrola raczej nie słynie z publikowania wielu prywatnych rzeczy na swój temat i chroni swojego życia, tym razem jednak zdecydował się opublikować na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcia z ciążowej sesji zdjęciowej. Na jednej z fotografii choreograf trzyma partnerkę za ciążowy brzuszek. - Moja miłość ... Moja duma ... Moja przyszłość ... - podpisano post. Widać, że szczęśliwi rodzice już nie mogą doczekać się chwili, w której powitają swojego potomka na świecie. Przypomnijmy również, że Agustin Egurrola ma już dziecko z poprzedniego związku, jest tatą urodzonej w 2008 roku Carmen. 

Czytaj także: Premiera nowego reality-show "Równi sobie". Jego bohaterowie mają niezwykły cel

Przedwiośnie w Ogrodzie Botanicznym
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze