Aktor Rancza zostanie dziadkiem. 13 lat walki o zajście w ciąże. Mary Komasa cierpiała przez chorobę

2021-07-27 22:39
Mary Komasa jest w ciąży
Autor: Instagram/AKPA Mary Komasa jest w ciąży

Artystka Mary Komasa, córka aktora Wiesława Komasy i siostra Jana Komasy, reżysera nagradzanego m. in. za film "Boże Ciało", sama tworzy ambitne dzieła. Mary Komasa przy okazji premiery swojego najnowszego teledysku pochwaliła się, że jest w ciąży. Gwiazda zwierzyła się, że droga do posiadania dziecka była utrudniona przez chorobę, na którą cierpi. Aż 13 lat starała się z mężem o pierwsze dziecko. Szczęśliwa przyszła mama otrzymała niezwykły dar wtedy, gdy już traciła nadzieję. Pokazała brzuszek w 15 tygodniu ciąży.

Mary, a właściwie Maria Wiktoria Komasa-Łazarkiewicz jest wszechstronnie uzdolnioną artystką: śpiewa, komponuje, pisze teksty i gra na instrumentach. Tworzy ambitną muzykę, o czym mogliśmy się przekonać m. in. dzięki piosence pt. "Lost me", której teledysk odbił się szerokim echem w sieci. W klipie główną rolę zagrała  supermodelka Anja Rubik, która pozowała zupełnie nago! Mary jest młodszą siostrą reżysera Jana Komasy, który ma na swoim koncie takie produkcje jak: "Boże Ciało", "Miasto 44" czy "Sala samobójców". Ojcem znanego rodzeństwa jest równie ceniony aktor Wiesław Komasa, który znakomicie wciela się w role teatralne, filmowe i serialowe. Można było go zobaczyć m. in. w serialu "Ranczo", gdzie grał nauczyciela historii i legendarnego działacza Solidarności. Mary mając 23 lata poślubiła kompozytora Antoniego Łazarkiewicza, który jest synem zmarłego reżysera Piotra Łazarkiewicza. Zobacz groby rodzin gwiazd. 

Mary Komasa spodziewa się dziecka. Starania trwały aż 13 lat

Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?

ZOBACZ: Córka Macieja Kuronia bierze włoską kąpiel w wannie. Czym się teraz zajmuje?

Mary Komasa pochwaliła się, że w końcu jej marzenie się spełniło:

- Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, ze przez moją chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, że marzenia się spełniają.

Artystka choruje na endometriozę. Usłyszała, że musi przygotować się na to, że nigdy nie zostanie matką. Co prawda wokalistka w bardzo młodym wieku została macochą i wychowuje razem ze swoim mężem jego dwie córki, ale pustka z powodu niemożności zajścia w ciążę bardzo ją przygnębiała. Gwiazda dowiedziała się o tym, że nosi w sobie dziecko dopiero w trzecim miesiącu ciąży! - Do tej pory jestem w szoku! Jestem przeszczęśliwa!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE