Aleksandra Popławska NAGO! Gołe piersi aktorki niemal leżały na stole [ZDJĘCIA]

2020-07-05 9:42 zw
Aleksandra Popławska
Autor: facebook.com/Aleksandra Popławska Aleksandra Popławska

Sławna aktorka postanowiła uraczyć się kawą bez ubrania! W dodatku uwieczniła te niezwykłe chwile i zamieściła zdjęcia na swoim Instagramie. A wtedy fani Aleksandry Popławskiej (44 l.) oszaleli z zachwytu i podziwiają na wyścigi jej idealną sylwetkę. Czy gwiazda "Watahy" dobrze wygląda nago?

Aleksandra Popławska (44 l.) nago! Spełniły się wreszcie marzenia milionów fanów sławnej aktorki. Gwiazda postanowiła uraczyć się kawą bez ubrania! W dodatku uwieczniła te niezwykłe chwile i zamieściła zdjęcia na swoim Instagramie. Na fotografiach widzimy kuszącą Aleksandrę bez odzienia, jak siedzi przy stoliku i osłaniając ręką nagi biust, popija małą czarną.

Fani Aleksandry Popławskiej oszaleli z zachwytu i podziwiają na wyścigi jej idealną sylwetkę. "Dojrzałość ...piękno. Gratuluję" - brzmi jeden z komentarzy. Aleksandra Popławska znana jest z ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Największą popularność przyjęły jej "Wataha 2" czy "Belfer". Wielbiciele gwiazdy muszą pogodzić się z tym, że ma ona już męża, aktora Mark Kalitę.

Hotplota.pl: Meghan Markle sąsiadką "z piekła"; Jennifer Aniston nago za pieniądze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze