Ania Wendzikowska wypięła się do obiektywu. Co za widoki i... "jędrność" [ZDJĘCIE]

2021-04-11 17:40 vip
Roznegliżowana Anna Wendzikowska
Autor: Instagram Roznegliżowana Anna Wendzikowska

Ania Wendzikowska to gwiazda TVN, która uwielbia podróże. Jej Instagram wypełniają zdjęcia z różnych zakątków świata. Tym razem poleciała na Kostarykę, z której pochwaliła się pięknym zdjęciem. Wendzikowska wypięła się w stronę obiektywu. Cóż za widoki! Fani są zachwyceni.

Ania Wendzikowska pokazała zdjęcie ze słonecznej Kostaryki. Widać na nim dziennikarkę wchodzącą do wody. Ma na sobie mocno wycięty kostium kąpielowy, który podkreśla jej krągłości. Ten kadr zachwyci wielu! Fani nie mogą przestać patrzeć i piszą:

ZOBACZ: Padniecie, gdy zobaczycie, jak wygląda dziś córeczka Joanny Krupy. Podobieństwo do mamy zwala z nóg!

- Co za jędrność

- WOW WOW WOW!

- Wyglądasz olśniewająco pięknie

- Tyłeczek bomba.

Mimo, że komentujący zwrócili uwagę na pośladki gwiazdy, Ania Wendzikowska w opisie postanowiła poruszyć temat podróży i tego, gdzie czuje się najlepiej: "Moje #happyplace #costarica i tylko tak się zastanawiam, gdzie teraz? Tak naprawdę moje szczęśliwe miejsce mam w sobie, i gdziekolwiek jestem zawsze mi dobrze" - wyznała.

SPRAWDŹ: Mocne wyznanie Izabeli Janachowskiej. Chodzi o seks z mężem! "Możecie mi zazdrościć"

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Wolszczak, Wendzikowska i Moro w sesji NAGO
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze