Anna Mucha pojechała nad Zegrze. Wielka afera! "Ktoś tu robi siku do wody". Gwiazda M jak miłość w krępującej sytuacji

2021-06-21 21:14
Roznegliżowana Anna Mucha
Autor: @taannamucha/ INSTAGRAM & AKPA Roznegliżowana Anna Mucha

Anna Mucha uwielbia prowokować. Gwiazda "M jak miłość" często eksponuje swoje seksowne ciało, co wzbudza zazdrość kobiet i przyspiesza bicie serc mężczyzn. Tym razem Anna Mucha chyba nieświadomie wywołała awanturę na Instagramie. Wszystko przez jedno zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Aktorka "M jak miłość" podpadła fanom. Anna Mucha pojechała nad Zegrze i zrobiła się wielka afera! Internauci podejrzewają, że na zdjęciu wcale nie widać Zalewu Zegrzyńskiego. Na dodatek podły oskarżenia dotyczące sikania do wody. Jak Anna Mucha wytłumaczy się z tej krępującej sytuacji?!

Anna Mucha znów jest w centrum uwagi! 41-letnia gwiazda serialu "M jak miłość" przypadkowo sprowokowała awanturę. Aktorka w upalne dni postanowiła ochłodzić się nad wodą. Jak wiadomo taplanie się w jeziorze czy rzece to najlepszy sposób na walkę z lejącym się z nieba skwarem.  Anna Mucha oczywiście - jak to ma zwyczaju - postanowiła udokumentować swój wodny relaks na Instagramie. Piękne kształty aktorki odzianej w skąpy kostium kąpielowy mogli podziwiać wszyscy jej fani. Problem w tym, że część z nich snuła dziwne domysły i podejrzewała, że fotka wcale nie została wykonana nad Zalewem Zegrzyńskim! "Zdjęcie jest przekłamane. Byłam nad Zegrzem i w tym miejscu nie ma takich chmur" - stwierdziła jedna z internautek. "Chciałabym bardzo, aby była taka woda w Zegrzu" - wtórowała kolejna. To jednak pół biedy. Jedna z użytkowniczek Instagrama wprost napisała, że "ktoś tu robi siku do wody". Czy chodziło jej o Annę Muchę? Patrząc na fotkę gwiazdy "M jak miłość" można mieć różne skojarzenia. Zobacz w naszej galerii seksowne zdjęcia Anny Muchy. Na slajdzie numer osiem widać aktorkę z "M jak miłość" w dziwnej pozie nad Zalewem Zegrzyńskim.

CZYTAJ TAKŻE: Tomasz Ciachorowski wreszcie pokazał się z kobietą. To gwiazda M jak Miłość! "Wariatka" [Zdjęcia]

Anna Mucha niewątpliwie znalazła się w bardzo krępującej sytuacji. Choć dla niej to raczej nie jest problem, bo gwiazda "M jak miłość" znana jest z tego, że uwielbia prowokować. Ciekawe, jak tym razem wytłumaczy się fanom. Czy przez jedną fotkę straci rzesze swoich sympatyków? Sądząc po liczbie osób obserwujących ją na Instagramie, wydaje się to jednak mało prawdopodobne.  

CZYTAJ TEŻ: Maryla Rodowicz wbiła się w sukienkę, która prześwituje od pasa w dół! Tego widoku nie da się wymazać z pamięci [FOTO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze