Anna Popek rozbierze się w Playboyu! To najgorętszy news sezonu

2018-09-25 9:14 Deck, ef, es

Ta wiadomość z pewnością rozpali tysiące mężczyzn, którzy codziennie z rumieńcem na licach, oglądają w telewizji przepiękną Annę Popek (50 l.). Super Express dowiedział się, że Playboy chce rozebrać ponętną dziennikarkę i jej gorące zdjęcia opublikować na swoich stronach! Gdy się rozbierze, to nawet oglądanie programów o ekonomii z jej udziałem, już nie będzie takie samo.

To najpilniej strzeżona w „Playboyu” tajemnica. „Super Express” uzyskał jedynie potwierdzenie, że trwają prace nad sesją „znanej dziennikarki”. Anna Popek w tym roku przekroczyła magiczną granicę 50 lat, jednak ciągle zachwyca seksapilem i pięknym ciałem. To idealna kandydatka do magazynu dla panów. Sama zainteresowana nabrała ostatnio wody w usta, ale przecież nie tak dawno zostawiła sobie otwarta furtkę, gdy pojawiły się pierwsze pogłoski o nagiej sesji.
- „Playboy”? No sama nie wiem... - zastanawiała się podczas jednego z wywiadów. Gwiazda TVP ma jednak jeden warunek… - Są rzeczy, których kobieta nie powinna odsłaniać, dla dobra samej siebie. Poza tym tajemnica jest zawsze bardziej pociągająca, niż odkrycie wszystkiego. Więc jeżeli chce się być atrakcyjną, trzeba zostawić coś tylko dla siebie i tej jedynej ukochanej osoby – dodała. Nie dość, że piękna, to jeszcze romantyczna.

Najnowsze