Anna Popek wygląda niesamowicie! Fani zobaczyli jej zdjęcie sprzed 25 lat: "Niewiele się pani zmieniła" [FOTO]

Anna Popek
Autor: AKPA Anna Popek

Anna Popek 26 czerwca skończy 53 lata. Dziennikarka i prezenterka TVP z wiekiem zachwyca urodą jeszcze bardziej. Popek pokazała na Instagramie, jak wyglądała 25 lat temu. Urodziła wtedy swoją pierwszą córkę Oliwię. Dumna mama złożyła jej życzenia. Uczynili to samo fani dziennikarki, ale zwrócili też uwagę na jej wygląd. Czas się dla niej zatrzymał! Co Anna Popek robi, aby być w tak świetnej formie? Jaki ma sekret urody? Zobaczcie jej zdjęcia. Gwiazda TVP dba o ciało.

Anna Popek to dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana głównie z Telewizją Polską. Karierę w mediach zaczynała od pracy w katowickim oddziale TVP. Gwiazda ma w CV funkcję rzeczniczki prasowej Polskich Linii Lotniczych LOT oraz bycie doradcą Ministra Finansów Grzegorza Kołodki. Popek znana jest z prowadzenia programów: "Kawa czy herbata?", "Świat się kręci", "Pytanie na śniadanie". Od września 2017 współprowadzi Wielkie Testy TVP. Show powraca do telewizji po długiej przerwie. Anna Popek była zamężna, ale rozwiodła się w 2011 po 16 latach małżeństwa. Ma dwie córki, Oliwię i Małgorzatę. Właśnie z okazji 25-urodzin Oliwii, Popek opublikowała na Instagramie zdjęcie. Bycie mamą zupełnie odmieniło jej życie:

- Zaczęłam kochać kogoś zupełnie inną miłością, miłością przekraczającą własne pragnienia i plany. Maleńka córeczka, którą trzymam przy piersi nauczyła mnie tak wiele i wciąż uczy. Bycie mamą to droga życia. Idę nią z radością.

Internauci złożyli Oliwii Popek życzenia i zachwycali się urodą jej mamy. Niektórzy przyznali, że prezenterka TVP wciąż wygląda tak samo, jak 25 lat temu:

- Niewiele się pani zmieniła przez te 25 lat Anno ! I oczywiście serdeczne życzenia dla córki.

Fani uczcili 83. rocznicę urodzin Violetty Villas

Sekret urody Anny Popek

Anna Popek pod koniec czerwca będzie obchodziła 53. urodziny. Prezenterka dba o urodę. Prowadzi aktywny tryb życia, czym chwali się w mediach społecznościowych. Zimą Popek z przyjemnością morsuje w zimnej wodzie.

Po intensywnym tygodniu pracy dziś po południu już relaks. I najwyższy czas, żeby trochę zadbać o ciało. Służy mi dobrze, ale należy my się troska. Ja uwielbiam przyrodę a woda jest dla mnie warunkiem dobrego odpoczynku. A więc dzisiaj się troszkę porozciągam... a Wy? - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze