Bez Grycanek, Siwiec i PiKeja byłoby nudno? Tak uważa Szulim!

2013-06-25 12:50

Czy bez Grycanek, Natalii Siwiec i Piotra Kukulskiego, znanego jako PiKej, byłoby nudno w polskim show-biznesie? Takie zdanie ma Agnieszka Szulim! Dziennikarka wyznała także, że ma słabość do celebrytów, którzy zbierają największe cięgi...

Show-biznes nie jest obcy Agnieszce Szulim! Dziennikarka nie tylko jest jego częścią, ale także o nim mówi w programie "Na Językach".

>>> Bez Grycanek, Siwiec i PiKeja byłoby nudno? Tak uważa Szulim!

Szulim spotyka się z różnymi gwiazdami, rozmawia z nimi i plotkuje o nich. Teraz doszła do wniosku, że gdyby nie pewni celebryci, to polski show-biznes byłby po prostu nudny!

Byłoby nudno bez Grycanek i Siwiec?

- Mamy cały szpaler dobrze ubranych mężczyzn, eleganckich kobiet oraz aktorek, które są śliczne i... na tym koniec. Niestety. (...) Mam słabość do celebrytów, którzy zbierają największe cięgi, oni budzą we mnie empatię. W naszym show-biznesie nie ma miejsca na Grycanki czy Natalię Siwiec. Dlaczego? Bo nie! A przecież bez nich byłoby nudno i bezbarwnie. Bez Piotra Kukulskiego też! Dla mnie prawdziwą gwiazdą jest Krystyna Janda. I Grażyna Torbicka - powiedziała Agnieszka Szulim.

Zgadzacie się z opinią dziennikarki?

>>> Agnieszka Szulim: Jestem histeryczką! Myślałam, że popełnię samobójstwo!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze