Bohdan Łazuka: Boję się chodzić do kościoła!

2021-04-21 5:30 pam tumm
Bohdan Łazuka boi się chodzić do kościoła
Autor: Akpa Bohdan Łazuka boi się chodzić do kościoła

Znany i lubiany piosenkarz Bohdan Łazuka (83 l.) jeszcze do niedawna był duszą towarzystwa. Choć wciąż jest w świetnej kondycji, to przez pandemię zmienił swoje życie i usunął się w cień. Mimo że artysta zaszczepił się przeciwko COVID-19, unika tłumów. Nie chcąc kusić losu przestał zaglądać nawet do kościoła.

Łazuka, który stworzył niezapomniane kreacje w wielu polskich filmach oraz w Kabarecie Starszych Panów, od pewnego czasu wiedzie spokojne życie emeryta. Nie chodzi nawet do świątyni na msze.

– Jak na starego emeryta przystało, siedzę sobie w domu – śmieje się pan Bohdan.

Gwiazdor nie zrobił wyjątku nawet w minione święta, które już nie mają dla niego takiego uroku jak kiedyś.

– Ponieważ moje najbliższe istoty są za granicą, a my z małżonką w domu. Nie chcę się powoływać na to świństwo, które nas otacza, ale człowiek już nie ma tej emocji, którą miał kiedyś przy świętach, które rzeczywiście były radosne. Teraz jak większość rodaków siedzę w domu – opowiada artysta, który jest już po dwóch dawkach szczepionki.

Mimo to woli dmuchać na zimne.

– Ja się niczego nie boję, bo jestem zaszczepiony dwukrotnie, ale znając też niesubordynację moich kochanych rodaków, nigdzie nie chodzę. Ludzie myślą, że są nieśmiertelni, a ja mimo wszystko chcę jeszcze parę lat pożyć – podsumowuje pan Bohdan.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze