Była gwiazda "M jak miłość" w obłędnym bikini

2021-06-15 8:42
Joanna Kuberska
Autor: Joanna Kuberska/Instagram

Joanna Kuberska (29 l.) to była aktorka "M jak miłość", gdzie wcielała się w rolę Juliki, ukochanej Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Była gwiazda "M jak miłość" wypoczywa własnie na bajecznej wyspie Santorini, gdzie pokazała się w seksownym bikini.

Z "M jak miłość" Kuberska zniknęła na początku 2020 roku. Aktorkę można jednak dalej oglądać w TVP. Joanna pojawiła się bowiem w "Leśniczówce" jako komendant Kinga Bielawska. Piękną blondynkę można oglądać także w kinie w filmie "Druga połowa". Niedawno była także gwiazdą serialu "O mnie się nie martw". Joanna Kuberska, która jest góralką i pochodzi z Nowego Targu, pojechała właśnie na wakacje do Grecji. Aktorka wrzuciła kilka zdjęć z pobytu na wytspie Santorini. Szczególnie jeden post zelektryzował męską część Instagrama. Kuberska opublikowała bowiem zdjęcia w obłednym bikini!

Joanna Kuberska zrezygnowała z roli Julki w "M jak miłość". Teraz zagra... Kingę!

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze