Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł powalającą metamorfozę! Na widok jego klaty padniecie! [FOTO]

2021-06-22 17:52
Ryszard Szczena, Chłopaki do wzięcia, Polsat
Autor: Facebook Ryszard "Szczena", "Chłopaki do wzięcia", Polsat

Szczena był jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Jego uczestnictwo w show przerywały liczne pobyty w więzieniu. Mężczyzna zmagał się także z poważnym problemem alkoholowym, a jego kontrowersyjny związek z Joanną do dziś wywołuje wiele emocji. Niedawno Szczena pochwalił się zdjęciem nowonarodzonego dziecka, a teraz w jego życiu prywatnym zaszły kolejne wielkie zmiany. Ryszard Dąbrowski wziął się za siebie i przeszedł powalającą metamorfozę. Widok jego klaty robi wrażenie!

Szczena był wyjątkowo oryginalnym uczestnikiem programu "Chłopaki do wzięcia". Scena, w której "pożycza" rower od własnej matki, biła rekordy popularności, a desperacki krzyk kobiety "Ryszard, ty draniu, oddaj rower" przeszedł do historii. Nie da się ukryć, że matka Ryszarda nie miała z nim lekko. Mężczyzną w pełni zawładnął nałóg alkoholowy. 

Już w programie Szczena związał się z Joanną, którą widzowie często mieli okazję zobaczyć z podbitym okiem. Ukochana gwiazdora wymyślała najróżniejsze historie usprawiedliwiające liczne siniaki na jej ciele. Ich miłość przetrwała do dziś, mimo kolejnych rozłąk spowodowanych pobytami Ryśka w więzieniu.

Bohater programu "Chłopaki do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Szczena jest nie do poznania!

Niedawno Szczena chwalił się w sieci zdjęciami nowonarodzonego dziecka. Tylko nieliczni zaczęli składać gratulacje - w sieci rozpętała się prawdziwa burza, a internauci wyrażali bardzo poważne obawy czy on i Joanna nadają się na rodziców. W efekcie Szczena zwyzywał wszystkich od "ku*ew", o czym pisaliśmy >>>tutaj<<<.

W życiu bohatera programu "Chłopaki do wzięcia" zaszły kolejne wielkie zmiany! Rysiek wziął się za siebie i zaczął ćwiczyć. Teraz zarabia na... walkach MMA. Efekty ciężkich treningów widać już na jego ciele. Teraz zamiast zapadniętej klaty ma prawdziwy sześciopak! Szczena zapuścił też lekką brodę i zaczął się modnie ubierać. Rysiek chętnie fotografuje się też na tle i w środku luksusowych samochodów. Myślicie, że to jego? Zobaczcie, jak teraz wygląda na fotkach niżej! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE