Cichopek wsparła Strajk Kobiet. Zgryźliwy komentarz o TVP

2020-10-23 22:48 BL
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek)

Katarzyna Cichopek jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych i od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Ostatnio zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie". Została współprowadzącą śniadaniówki TVP 2 u boku Macieja Kurzajewskiego. Dzisiaj gwiazda wsparła Strajk Kobiet. Jej wpis doczekał się zgryźliwego komentarza.

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych, od gra role Kingu w „M jak miłość”. Szybko stała się gwiazdą, pokazała, że potrafi tańczyć, prowadziła programy i imprezy. Ma na swoim koncie również trzy książki. Nic więc dziwnego, że telewizja postanowiła wykorzystać jej wszechstronność i zatrudniła do ważnego programu. Razem z Maciejem Kurzajewskim prowadzi „Pytanie na śniadanie w telewizyjnej dwójce.

Gwiazda postanowiła dzisiaj wesprzeć Strajk Kobiety i protesty przeciw zakazowi aborcji. Zrobiło to już więcej znanych Polek

Zakaz aborcji. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o decyzji TK

Pod wpisem Cichopek szybko pojawił się zgryźliwy komentarz, nawiązujący do miejsca pracy gwiazdy, czyli TVP - „ "ale w tvpis sie pracuje" – napisano pod zdjęciem celebrytki.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Ciężki koniec tygodnia...#wolność #kobiety Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)
Antyrządowe protesty w całym kraju
Najnowsze